(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Прилади для контролю параметрів робочої зони

           
           
           
           
           
           
           

Вимірювальні прилади для контролю параметрів робочої зони від SIMVOLT

Інтернет-магазин SIMVOLT широко відомий українським споживачам як надійний постачальник недорогих професійних контрольно-вимірювальних приладів. В якій би галузі не працювала людина, яке б обладнання вона не використовувала, у нас завжди знайдуться пристрої, які будуть їй корисними. Щоб ще більше спростити ведення господарської діяльності маркет техніки приготував різні галузеві пропозиції. Скориставшись ними, починаючий підприємець зможе легко підібрати необхідні інструменти для роботи, а досвідчений бізнесмен зможе реорганізувати роботу, підвищити її ефективність, оптимізувати витрати.

На будь-якому робочому місці, будь-то позиція у верстатки, конвеєрної лінії або затишне місце в офісному кріслі біля комп'ютера, необхідно створити деякі умови. При дотриманні рекомендованих параметрів освітлення, шуму, вібрації, випромінювань тощо співробітники будуть зберігати працездатність і високий коефіцієнт корисної діяльності протягом всього трудового дня. При недотриманні вимог санітарно-гігієнічних норм робочі будуть швидко втомлюватися, втрачати зосередженість, робити помилки. При постійному знаходженні на робочому місці, обладнаному з порушенням, виникає хронічна втома, незадоволеність, дратівливість, розвиваються хвороби, в тому числі професійні. Контролювати відповідність робочого місця нормам, прописаним в законі, допоможуть спеціальні вимірювачі, які пропонуються в групі «Прилади для контролю параметрів робочої зони».

Прилади для контролю параметрів робочої зони

Галузеві пропозиції для дослідження і аналізу параметрів робочої зони, розроблені магазином вимірювальної техніки SIMVOLT, включають в себе дуже різні пристрої. З їх допомогою проводять моніторинг на робочих місцях, вивчають ситуацію, вплив несприятливих факторів і розробляють заходи щодо їх усунення. Такі заходи дозволяють оптимізувати використання трудових ресурсів і знизити витрати на ведення господарства.

На робочих місцях відповідальні співробітники регулярно стежать за наступними параметрами і їх відповідністю санітарно-гігієнічним вимогам:

  • освітлення (для контролю за ним застосовуються різні моделі люксометрів);
  • температура навколишнього середовища (визначається за допомогою термометрів, пірометрів);
  • вологість середовища (вимірюють за допомогою гігрометра ітермогігрометра);
  • сила повітряних потоків (знадобиться анемометр);
  • шум і вібрація (застосовуються спеціальні аналізатори -шумоміри,віброметри);
  • якість повітря (для таких цілей знадобиться купити газоаналізатори формальдегіду, радону та інших небезпечних речовин).

Техніка для контролю параметрів робочої зони потрібна саме професійна, тобто забезпечувати максимально точні свідчення, здатної працювати в інтенсивно режимі і проходити регулярну метрологічну перевірку, калібрування.

Галузеві вимірювачі та їх особливості

Люксметри в Україні застосовуються для вимірювання рівня освітленості, причому для різних джерел світла і видів робіт встановлені свої норми освітлення. Даний параметр робочої зони потребує жорсткого регламентування, оскільки людині шкодить і занадто яскраве світло, і занадто мала його кількість. Крім людей, світло має величезне значення для рослин, тварин. Інтернет-магазин SIMVOLT рекомендує замовити портативний люксметр, який перетворює світлову енергію в електричний струм і вимірює його силу за допомогою проградуйованої шкали.

Температура - найважливіший параметр для життєдіяльності людини, її працездатності. Знижені температури, як і підвищені показники вкрай небезпечні. Термометри - найдавніші вимірювачі, відомі людині, вони показують шуканий параметр шляхом контактного вимірювання. Інфрачервоний термометр (пірометр) дозволяє робити виміри безконтактним способом.

Вологість робочого місця визначають за допомогою гігрометра і термогігрометра (додатково вимірює ще й температуру). Підвищений параметр утруднює дихання, сприяє появі цвілі, що дуже небезпечно для людини, псує обладнання. Знижена вологість також погано переноситься організмом. У маркеті контрольно-вимірювальної техніки можна придбати вимірювачі вологості різних моделей, переважно цифрові.

Швидкість повітря і напрямок повітряних потоків, вимірювані анемометром, потребують контролю не тільки для прогнозування погоди та моніторингу систем кондиціонування і вентиляції. Даний параметр ретельно досліджується в гірничій справі, лакофарбовій, хімічній, нафтогазовій промисловості, на робочих місцях з шкідливими умовами, де необхідна потужна витяжка.

Шум і вібрація тільки здаються безпечними, насправді перевищення даних показників на робочому місці і їх регулярний вплив на людський організм приховує в собі загрозу розвитку багатьох захворювань. Шумоміри і віброметри просто необхідні скрізь, де виробничий процес супроводжується підвищеними коливаннями і звуковими хвилями. Їх також використовують для підбору засобів захисту людини від несприятливих факторів.

Газоаналізатори - спеціальні пристрої, що застосовуються для вивчення якості повітря, виявлення присутності в ньому небезпечних для здоров'я газів, випарів, а також концентрації даних речовин. Вибираючи вимірювачі, варто пам'ятати, що вони не є універсальними, тобто, запрограмовані на деякі види газів і не реагують на інші.

Кращий інтернет-магазин контрольно-вимірювальної техніки в Україні 

Кращі галузеві пропозиції в Україні приготував своїм клієнтам інтернет-магазин SIMVOLT. У нас представлений величезний вибір професійної портативної техніки за доступною ціною з гарантією і доставкою по всій території країни. Це оригінальна продукція, випущена іменитими вітчизняними і зарубіжними виробниками. Наші співробітники завжди готові надати допомогу при виборі вимірників і їх моделей.