(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Прилади для харчової промисловості

           
           
           
           
           
           
           

Галузеві пропозиції для харчової промисловості

Інтернет-магазин SIMVOLT відомий в Україні тим, що пропонує величезний асортимент контрольно-вимірювальної техніки на всі випадки життя. Тут ви знайдете побутові і професійні прилади, виготовлені на кращих заводах світу. Крім того, тут можна замовити розробку та впровадження рішень, різних автоматичних систем, що дозволяють оптимізувати роботу і звести до мінімуму людський фактор.

Але інтернет-магазин пішов ще далі, запропонувавши спеціальну добірку вимірників, які використовуються в певній галузі. Чітко знаючи сферу своєї діяльності або визначивши галузь, в якій плануєте вести бізнес, можна купити прилади, які обов'язково стануть в нагоді. Звернувшись до консультантів магазину, можна дізнатися, які моделі будуть оптимальними, від яких пристроїв можна відмовитися на перших порах, а які незамінні.

Контрольно-вимірювальна техніка для харчової промисловості

Прилади для харчової промисловості, замовити які пропонує маркет SIMVOLT, дуже різні. Але вони покликані контролювати якість сировини і матеріалів, води, готової продукції, умов виробництва, перевіряти хід технологічного процесу. Не секрет, що порушення технології на будь-якій стадії, як і погана якість сировини, може обернутися справжньою катастрофою - хворобами дорослих і дітей, проблемами з травленням, отруєннями, в деяких випадках можливі летальні наслідки.

Крім підприємств, зайнятих в харчовій промисловості, галузеві вимірювальні прилади можуть використовувати співробітники санітарно-епідеміологічних служб та інших контролюючих органів. Деякі моделі будуть корисними і в домашньому господарстві.

Яка контрольно-вимірювальна техніка потрібна в харчовій промисловості? це:

  • аналізатори води - солемір, рН-метр, ОВП-метр, кондуктометр;
  • прилади для визначення температури контактним і безконтактним способом - цифрові термометри, пірометри з термопарою, пірометри;
  • газоаналізатори;
  • різні рефрактометри, здатні визначати вміст і концентрацію різних речовин (цукру, спирту, жирів);
  • нітратоміри.

На вітринах магазину представлені переважно портативні професійні пристрої, здатні працювати в інтенсивному режимі навіть у польових умовах, а не тільки в межах лабораторії. Але є і більш габаритні, точні лабораторні вимірювачі, вартість яких також цілком доступна.

Особливості вимірників для харчової галузі

У кожній групі товарів інтернет-магазин SIMVOLT пропонує моделі, які мають різний принцип дії, клас точності, можливості. Вибрати є з чого, тим більше що ціна вимірників є найнижчою в Україні.

Прилади для аналізу води. Це група вимірювачів, за допомогою яких можна контролювати воду, що використовується у виробництві продуктів харчування (консервів, соусів, соків), готових страв, для миття і обробки овочів і фруктів. За допомогою рН-метра, який вимірює кислотність рідини, визначають свіжість м'яса. Іншим важливим параметром води є її окислювально-відновний потенціал (ОВП), вміст солей, електропровідність. Можна купити всі ці прилади окремо або заощадити і замовити багатофункціональний аналізатор води, здатний визначити найбільш важливі параметри досліджуваної рідини.

Термометр - найдавніший інструмент людини, який дозволяє дізнатися температуру навколишнього середовища, тіла, речовини. У харчовій промисловості широко застосовують цифрові термометри з довгим щупом, багато моделей є водостійкими. Пірометри (вони ж інфрачервоні термометри) виручають, коли є необхідність дізнатися температурні параметри на відстані.

Газоаналізатори служать для контролю якості повітря і виявлення в ньому небезпечних речовин, їх концентрації. В першу чергу це всілякі холодоагенти, які використовуються у виробництві холодильного та морозильного обладнання. Також в цехах необхідно проводити моніторинг вмісту кисню, вуглекислого, чадного газу та інших газів. Оптимально і доцільно придбати пристрій з широким діапазоном аналізованих речовин.

Рефрактометр. Універсальний вимірювач, здатний визначати концентрацію різних речовин на базі оптичного явища рефракції (заломлення світла). У харчовій промисловості використовують портативні ручні і електронні рефрактометри, здатні визначити концентрацію цукру (прилад обладнаний шкалою Brix), меду, спирту, патоки, жирність, якість молока і молочних продуктів.

Нітратомір представляє собою складний пристрій професійного призначення для вимірювання концентрації нітратів (солей азотної кислоти), розчинених у рідині (воді, овочевому, фруктовому, ягідному соку). Портативний нітратомір має високу точність (погрішність вимірів не перевищує 10%), але даний параметр визначається конкретною моделлю і виробником.

Купуємо вимірювачі вигідно

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує купити недорого професійні пристрої для харчової промисловості в асортименті. Оригінальна, довговічна продукція з гарантією і сервісним обслуговуванням доступна за адекватними цінами, які є мінімальними в Україні. Ми є офіційним представником багатьох зарубіжних брендів, тому можемо гарантувати поставки товару в будь-якій кількості.

Діє доставка в усі регіони країни надійною транспортною компанією, яка знає, як перевозити тендітні прилади і вживає всіх необхідних заходів безпеки А наші співробітники завжди допоможуть визначитися з вибором, дадуть відповідь на всі питання, що стосуються товарів.

 

Інтернет-магазин SIMVOLT - це якість, доступність, надійність, комфорт і величезний вибір портативної вимірювальної техніки. Переконайтеся в цьому самі, вивчивши вітрину і оформивши замовлення просто зараз!