(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Прилади для деревообробної галузі

           
           
           

Вимірювальні прилади для деревообробної промисловості

Деревообробна промисловість - це одна з найбільш важливих сфер діяльності в сучасному світі. Наша країна багата лісами, а тому ця галузь індустрії в Україні розвинена особливо широко. Продукти діяльності деревообробної промисловості вельми затребувані в будь-якій державі. Меблі, предмети декору, прикраси та інші речі з дерева сьогодні користуються надзвичайною популярністю.Щоб отримати якісний товар, необхідно використовувати і якісну сировину, в нашому випадку - деревину. Щоб упевнитися в якості останньої слід використовувати спеціальні вимірювальні прилади, наприклад, вологомір для деревини.

В інтернет-магазині SIMVOLT представлений хороший асортимент контрольно-вимірювальних приладів, що використовуються в деревообробній галузі. У нас є пристрої від різних виробників. Кожна позиція, яка є в магазині відрізняється високою якістю. Вся продукція має сертифікати якості і може похвалитися найнижчою ціною в Україні. Завдяки використанню таких приладів в деревообробної промисловості, виготовлення намічених товарів можна контролювати на кожному етапі їх виробництва.

Вимірювальні пристрої для деревообробної галузі

Деревина є надзвичайно делікатним матеріалом, а вироби з неї крім того, що можуть містити таку шкідливу речовину, як формальдегід, ще й схильні до впливу різних зовнішніх факторів. Одним з найбільш небезпечних «ворогів» дерева вважається волога, здатна як зіпсувати саму сировину, так і позначитися на якості виробленого продукту. Тому купити безконтактний, портативний, цифровий вологомір для деревини буде актуально для деревообробного підприємства будь-якої потужності.

У супермаркеті SIMVOLT крім різних типів вологомірів деревини представлені й інші, необхідні в деревообробній промисловості вимірювальні пристрої. А саме:

Пірометри - прилади, які потрібно купити для безконтактного виміру температури матеріалів.

Вологоміри - одні з найбільш важливих вимірювальних пристроїв в деревообробній галузі, що дозволяють контролювати вологість.

Вологоміри деревини і будматеріалів - винесені в окрему групу, оскільки здатні визначити показники декількох типів сировини.

Газоаналізатори на формальдегід - визначають кількість надзвичайно небезпечної для людини речовини в деревині.

Вологоміри сипучих пиломатеріалів - оскільки в деревообробній промисловості не буває відходів і навіть тирса знаходить своє застосування, то важливо встановити і те, наскільки вологими вони є.

Будь-які з перерахованих вище вимірювачів можна замовити з доставкою по невисокій вартості.

Детальніше про вимірювачі

Пірометри - ці пристрої, які дозволяють виміряти температуру безконтактним способом. Після того, як дерево побуває в сушильній камері, важливо знати, чи дозволяє його температура піддавати сировину подальшій обробці або потрібно почекати ще.

У деревообробній галузі неймовірно важливо купити вологомір для деревини. Адже ніщо так не здатне вплинути на якість дерева, як вода. Через велику її кількість дерево почне швидко гнити, а через нестачу вологи стане дуже крихким. Розрізняють вологоміри голчасті і безконтактні.

Голчасті вологоміри розроблені для того, щоб дуже точно визначити рівень вологості різноманітних пиломатеріалів і продуктів з деревини методом виміру і перетворення електричного опору випробуваного матеріалу в відсотки вологості кондуктометричним способом. Робоча деталь такого вологоміра деревини - гострі голки, вироблені з твердих сплавів металів, які занурюють в дерево. Голчасті вологоміри експлуатують для контролю ступеня вологості лише заготовок і пиломатеріалів, а не вже готових виробів.

Безконтактні вологоміри сконструйовані для високоточних вимірювань показників вологості дерев'яних виробів і речей з пиломатеріалів діелькометричним способом. Такі пристрої не залишають ніяких слідів або дірок від голок в заготовках з дерева на відміну від своїх голчастих «напарників». Вологоміром безконтактного типу може користуватися будь-яка особа, так як для здійснення вимірювань немає необхідності прикладати будь-які істотні зусилля.

Вологоміри деревини і будматеріалів - це універсальні пристрої, за допомогою яких можна визначити не тільки вологість деревини, а й бетону, цегли, штукатурки, стяжки і тому подібних речей. Завдяки таким можливостям обладнання актуально при виготовленні ламінату, дверей, вікон і незамінне не лише в деревопереробної, але і в будівельній галузі.

Газоаналізатори на формальдегід. У дереві, обробленому лакофарбовими матеріалами і клейовими складами, міститься небезпечна для людського здоров'я речовина - формальдегід. Вдихання його випарів загрожує небезпечними наслідками. Згідно з європейськими нормами вміст формальдегіду в деревині не повинен перевищувати вісім міліграм на сто грам сухої маси. Тому за допомогою такого газоаналізатора вдасться встановити чи є матеріал або виріб небезпечними чи їх застосування допустимо.

Вологоміри сипучих пиломатеріалів - такі прилади можна вважати високотехнологічними тестовими інструментами, які дозволяють вимірювати вологість деревної і бамбукової тирси, соломи, вугільних відходів та іншої сировини.

Краще місце для придбання вимірювальних приладів для деревообробної галузі 

Інтернет-магазин SIMVOLT характеризується прекрасним асортиментом професійних приладів для встановлення таких показників, як вологість, температура і кількість формальдегіду в виробах з деревини. За доступною ціною у нас ви придбаєте апаратуру від торгових марок, що зарекомендували себе з найкращого боку. Щоб заощадити ваш час, ми пропонуємо зручний каталог і доставку товарів в будь-яку точку України. Ми піклуємося про свою репутацію, а тому турбуємося про збереження придбаного у нас товару і перед відправкою його клієнту ретельно пакуємо кожен придбаний прилад.