(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Прилади для будівництва

           
           
           
           
           

Контрольно-вимірювальні прилади для будівельників

Інтернет-магазин SIMVOLT давно відомий українським споживачам як місце, де можна купити різну техніку для проведення вимірювань і досліджень. В Україні це найбільший торговий заклад, яке відрізняється широким асортиментом професійних і побутових вимірювальних приладів, доступних за адекватними цінами. Компанія представляє офіційно інтереси багатьох зарубіжних виробників в Україні, тому має ексклюзивні умови поставки. Всі товари оригінальні, сертифіковані, підлягають заводській гарантії та сервісному обслуговуванню. Діє оперативна доставка по країні, тому купити професійні вимірювачі можна, не виходячи з дому.

Але продаж контрольно-вимірювальної техніки - не єдина спеціалізація магазину. SIMVOLT пропонує вам заощадити власний час і зусилля, скориставшись нашими галузевими пропозиціями, які покликані допомогти в оптимізації багатьох технологічних процесів. Пристрої, які ми пропонуємо для будівельних компаній, допоможуть швидше і ефективніше впоратися з поставленим завданням, проводити моніторинг об'єктів і ситуацій, контролювати виконання робіт і їх якість. Спеціальні вимірники можуть запобігти зайвим витратам, але самі при цьому коштують недорого і мають короткий термін окупності.

Техніка для будівельної галузі

Будівельна галузь - важлива частина народного господарства України, до того ж в ній зайнята велика кількість матеріальних і трудових ресурсів. При зведенні об'єктів - житлових будинків, складів, промислових будівель, інфраструктурних споруд - використовуються різні будматеріали. Від якості останніх, як і від дотримання вимог технології, залежить кінцевий результат. Причому необхідно перевіряти всі матеріали, які використовуються на стадії спорудження фундаменту, а також ті, які застосовуються для фінішної обробки. Справитися з завданням допоможуть професійні вологоміри будівельних матеріалів і деревини .

Крім вологомірів і аналізаторів вологості в будівництві використовуються і інші вимірювачі:

  • металошукачі (для обстеження території перед риттям котловану);
  • далекоміри (допомагають на стадії проектування будівлі);
  • бороскопи (з їх допомогою проводять інспекцію інженерних систем будівлі);
  • термометри, термогігрометри, і пірометри;
  • анемометри (незамінні при запуску вентиляційної і кондиціонерної систем);
  • мультиметри (багатофункціональні прилади, які об'єднують в собі відразу кілька вимірників).

Варто відзначити, що наші галузеві пропозиції будуть цікаві не тільки будівельникам, тобто компаніям, які споруджують будівлі з нуля, але і ремонтним бригадам, які виконують капітальний ремонт, реставрацію, фінішну обробку, перепланування і подібні роботи.

Групи професійних приладів

Металошукачі - це контрольно-вимірювальна техніка, здатна відреагувати на будь-які металеві деталі, приховані від очей. Вони можуть бути заритими глибоко в землі на території майданчика, відведеного під будівництво, замурованими в стіни (елементи арматури, електричної проводки). Перед початком будь-яких робіт майданчик ретельно обстежують, оскільки в ґрунті можуть виявитися потенційно небезпечні предмети, наприклад, вибухівка часів Другої світової війни. Металошукачі-детектори відрізняються різною чутливістю, радіусом дії, реакцією на метал різних видів. Деякі моделі можуть показати контур знайденого предмета і глибину його залягання.

Далекоміри - корисні пристрої, за допомогою яких вимірюють відстані до об'єкта. Крім будівництва, прилад широко використовується в промисловості, топографії, геодезії, навігації, сільському господарстві, астрономічних дослідженнях. Головна перевага далекоміра, купити який пропонується зовсім недорого, полягає в безконтактному принципі роботи. Завдяки такій можливості користувач може вимірювати відстань, проводити розрахунки площі, обєму в важкодоступних місцях, складних умовах, агресивних середовищах без небезпеки для себе.

Бороскоп - цей трубчастий оптичний прилад, завдяки якому можна інспектувати інженерні системи, в тому числі і її важкодоступні місця. Буває він різних видів, може мати широкий функціонал, але навіть найпростіша модель бороскопа є незамінним інструментом будівельника.

Термометри, термогігрометри, і пірометри - вимірювачі, здатні визначити величину найважливішого параметра середовища - температури, в тому числі і на відстані. Деякі моделі мають додаткові функції у вигляді виміру вологості повітря. Така техніка застосовується при вивченні умов для роботи, підбору правильної технології і матеріалів. Їх використовують для перевірки стану обладнання, виявлення витоку тепла і т.д.

Анемометр - вимірювальний прилад, за допомогою якого визначають швидкість повітряних потоків і їх напрям. Дослідження можна проводити на відкритому повітрі або в обмеженому просторі, а також в рідкому середовищі. У будівництві анемометри застосовуються при спорудженні та тестуванні систем вентиляції та кондиціонування, водопостачання та каналізації, газопостачання.

Мультиметри - універсальні електровимірювальні прилади, здатні замінити собою кілька пристроїв. Найчастіше така техніка поєднує в собі вольтметр, амперметр, омметр і струмові кліщі Дітце. Професійні мультиметри мають ще й ряд додаткових опцій, які відрізняються в залежності від конкретної моделі і виробника.

Чому варто замовити галузеві пропозиції від SIMVOLT?

 

Скориставшись нашими пропозиціями для будівельних компаній, ви економите свій час, сили і гроші. Звернувшись за допомогою до наших консультантів, ви можете розраховувати на підбір контрольно-вимірювальних приладів, які потрібні вам у роботі. Професіонали допоможуть вибрати саме те, що потрібно, скоротивши ваші витрати.