(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Прилади для СТО / АВТО

           
           
           
           

Галузеві пропозиції для СТО/АВТО від SIMVOLT

Інтернет-магазин SIMVOLT прагне стати кращим в Україні постачальником різноманітної контрольно-вимірювальної техніки, забезпечивши професійним інструментом фахівців різних галузей народного господарства. Увага маркет приділяє і побутовим вимірювачам, які також знадобляться людям з золотими руками і не тільки їм. Прямуючи до своєї мети, SIMVOLT зібрав найширший асортимент побутових і професійних приладів, випущених на кращих заводах світу.

Щоб українські споживачі могли економити, інтернет-магазин співпрацює безпосередньо з виробниками, представляє їх інтереси в Україні офіційно. Завдяки цьому нам вдалося оминути ланцюжок посередників і запропонувати найвигідніші ціни. Вся продукція 100% оригінальна, сертифікована, із заводською гарантією, сервісним обслуговуванням, а також інструкцією на зрозумілій мові.

Але продавати техніку, навіть дуже якісну і надійну для інтернет-магазину мало. Він пропонує ряд послуг - розробку і впровадження автоматичних систем, підбір оптимальних моделей пристроїв, калібрування і переградуювання. SIMVOLT підготував ряд галузевих пропозицій, які допоможуть оптимізувати витрати і підвищити ефективність робіт.

Техніка для СТО / АВТО

Машинобудування і транспортна галузь дуже велика. Механізми використовуються всюди, де має місце важка фізична робота, шкідливі для здоров'я умови, потрібна точність і надійність, а також оперативність. Як і будь-яка машина, автомобілі мають властивість ламатися згодом навіть при дбайливому ставленні до нього. Ремонт - поточний і капітальний, виконаний своєчасно і правильно, здатний продовжити «життя» механізму.

Для проведення ремонтних робіт застосовують відповідні запчастини і професійний інструмент, спеціальна техніка потрібна і для діагностики поломки, виявлення проблемних місць. Галузева пропозиція для АВТО / СТО від інтернет-магазину SIMVOLT включає в себе наступні вимірювачі:

  • тахометри;
  • струмові кліщі;
  • пірометри, пірометри з термопарою;
  • сенсори для детектора фреонів;
  • мультиметри;
  • вимірювачі тиску палива.

Вони в обов'язковому порядку повинні бути на будь-якому ремонтному пункті, станції технічного обслуговування. Також вони стануть в нагоді в кожному гаражі, якщо автовласник може і хоче самостійно лагодити свого залізного коня.

Вимірювачі для автотранспортних підприємств

SIMVOLT зібрав на своїй вітрині дуже різні за ціною і функцій моделі, щоб кожен покупець міг замовити необхідний товар.

Тахометром називають спеціальний пристрій, здатний визначити лінійну швидкість поверхні і кількість її оборотів за певний час (частота обертання). Ці параметри необхідно знати при оцінці роботи різних машин і механізмів, двигунів, деталей, що обертаються. Їх визначають також при вивченні технічного стану агрегатів та їх вузлів. Виробник машин встановлює оптимальні умови для їх експлуатації, дотримуючись яких можна розраховувати на тривалий термін служби. Перевірити, чи не перевантажується чи механізм, ефективно він використовується допоможе тахометр, купити який пропонується абсолютно недорого.

Струмові кліщі представляють собою електровимірювальні прилади, за допомогою якого користувач може дізнатися параметри електроструму, не пориваючи електричну мережу. Техніка даного роду вимірює напругу, перевіряє функціонування мережі. Деякі моделі кліщів Дітце можуть виконувати функції мультиметра, тобто визначати частоту, температуру. Вимірювач випускається в декількох різновидах, має широкий робочий діапазон потужностей (до 1000 кВт) і механізм для захисту від перевантаження.

Пірометр, пірометр з термопарою. Дана техніка являє собою безконтактний інфрачервоний термометр, здатний визначити температурні параметри оптичним методом. Прилад аналізує інтенсивність інфрачервоного випромінювання об'єкта, нагрітого до певної температури. Оптичний пірометр може також визначити розподіл температури на поверхні, виміряти температуру точки або площадки. Безконтактний інфрачервоний термометр застосовується на транспорті для контролю за технологічними процесами, для замірів сили нагріву рухомих частин машин. Завдяки високій чутливості сенсорів температурні показники користувач отримує практично миттєво. І що дуже важливо: користувач знаходиться в повній безпеці.

Сенсор для детектора фреонів - чутливий елемент, здатний виявити витік і присутність в повітрі холодоагентів. Висока чутливість дозволяє зреагувати навіть на незначну кількість небезпечних газів. Довгий щуп допомагає інспектувати важкодоступні місця.

Мультиметр - професійний мультифункціональний електровимірювальні прилади, здатний виконувати функції декількох видів техніки. Зазвичай він замінює собою омметр, амперметр, вольтметр, струмові кліщі, дорожчі моделі мають ще й додаткові опції.

Вимірювач тиску палива - пристрій, який використовується для діагностики роботи паливної системи і її комплектуючих (насоса, системи подачі палива високого тиску, регулятора тиску). Прилад дозволяє діагностувати проблему, провести контроль роботи.

Де можна вигідно купити вимірювачі в Україні

Інтернет-магазин SIMVOLT запрошує за покупками. У нас представлена оригінальна професійна контрольно-вимірювальна техніка за адекватною ціною. Це компактні прилади з високою точністю роботи, надійні, довговічні, практичні і зручні у використанні. Доставка здійснюється по всій території України, а сам товар надійно запаковується перед відправкою. 

Звертайтеся до нас, якщо хочете вигідно вкласти свої гроші і придбати справді вартісні інструменти!