Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Осцилографи з частотою вибірки 100 МВ/с

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Осцилографи з частотою вибірки 100 МВ/с – електронне випробувальне обладнання, яке графічно відображає змінну напругу сигналу, як правило, у вигляді відкаліброваного двовимірного графіка одного чи кількох сигналів як функції часу. Вони є важливим інструментом в арсеналі інженера-електронника або тестувальника. Осцилограф дає змогу розглядати сигнали як функцію часу, що дозволяє інженеру легко зрозуміти поведінку сигналу за різних умов з плином часу та усунути проблеми, які можуть виникнути в схемі.

Інженери зазвичай знайомі з основами вимірювання напруги/струму осцилографом, налаштуваннями датчика, елементами керування тригерами та режимами збору даних. Розглянемо деякі менш обговорювані функції цифрового осцилографа, які можуть стати хорошою відправною точкою для розуміння того, як осцилограф виконує свої завдання. Розуміння цих параметрів також стане в нагоді, коли наша очікувана форма сигналу не збігається з формою сигналу, зафіксованого осцилографом.

Осцилографи з частотою вибірки 100 МВ/с

Аналогова пропускна здатність. Смуга пропускання цифрового осцилографа, яку часто називають аналоговою смугою пропускання, відноситься до смуги пропускання підсилювача переднього входу осцилографа та еквівалентна фільтру низьких частот. Смуга пропускання осцилографа визначається як частота, на якій амплітуда спостережуваного сигналу падає на -3 дБ (або падає до 70,7 % від його фактичного значення) зі збільшенням частоти тестового сигналу. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити осцилограф 100 МВ/с від надійного виробника OWON.

Для несинусоїдальних форм хвилі (квадратні хвилі, імпульси, цифровий зв’язок тощо) смуга пропускання, яка у 5 або більше разів перевищує основну частоту, є адекватною вихідною точкою.

Осцилограф, обраний за правилом 5 разів, забезпечує менше ± 2 % похибки вимірювань. Однак із збільшенням швидкості сигналу досягти цього практичного правила може бути неможливо. Без відповідної смуги пропускання осцилограф не може розпізнати високочастотні зміни. Амплітуда спотворена. Краї зникають. Деталі втрачені. Усі функції та навороти вашого осцилографа нічого не означатимуть.

Частота дискретизації. Частота дискретизації осцилографа визначає, як швидко робляться знімки напруги вхідних аналогових сигналів. Чим швидше осцилограф знімає вибірки (тобто, чим вища частота дискретизації), тим більша роздільна здатність і деталізація відображеної форми сигналу і менша ймовірність втрати критичної інформації або подій.

Загальна довжина запису сигналу є добутком частоти дискретизації та горизонтальної шкали часу. Якщо відрегулювати горизонтальну шкалу часу, обсяг пам’яті буде змінюватися. З іншого боку, якщо об’єм пам’яті регулюється, необхідно налаштувати або частоту дискретизації, або горизонтальну шкалу часу. В інтернет магазині https://simvolt.ua/ ви знайдете необхідний осцилограф з частотою вибірки 100 МВ/с ціна на який вас влаштує.

Також зазначається, що при більшій тривалості часу для заданої частоти дискретизації потрібно багато пам’яті. Отже, при цих більших тривалостях часу частота дискретизації зменшується.

  • Режим вибірки (звичайний): у режимі вибірки осцилограф бере лише одну точку з потрібного інтервалу вибірки та викидає решту точок вибірки. Недоліком цього параметра є те, що збої між точками вибірки будуть упущені.
  • Режим пікового виявлення: у цьому режимі фіксуються та відображаються високі та низькі значення в межах бажаних інтервалів вибірки. У цьому режимі фіксуються збої, які, можливо, не було зафіксовано під час використання параметра режиму вибірки.
  • Режим високої роздільної здатності: у цьому режимі всі вибірки, що відбуваються в межах бажаних інтервалів вибірки, фіксуються та усереднюються до однієї точки для кожного інтервалу вибірки. Результатом усереднення всіх цих точок до однієї точки є, по суті, фільтр низьких частот і деяка покращена вертикальна роздільна здатність.

Осцилографи з вибіркою 100 МВ/с

Для багаторазового отримання вхідного аналогового сигналу є 2 додаткових режими вибірки:

  1. Envelope Mode: це фактично режим виявлення піку, але він оновлює мінімальне та максимальне значення з кожним новим отриманням.
  2. Режим усереднення: це режим вибірки, але усереднює значення кількох отриманих даних.

Елементи керування частотою дискретизації, довжиною запису, режимом дискретизації тощо залежать від осцилографа та виробника. Деякі виробники можуть не показувати цю інформацію кінцевому користувачеві.

Якщо у вас виникають труднощі з вибором необхідної моделі осцилографів ви можете звернутися до консультантів нашої компанії. В місті Київ в офісі інтернет-маркета SIMVOLT можна ознайомитися з пристроями, отримати консультацію та замовити осцилограф з частотою 100 МВ/с.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.