(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53

Оптичні / Лазерні

Тахометри лазерні в асортименті магазину 

Якщо запитати експертів промисловості, наукових діячів і просто людей, які регулярно проводять різні виміри, який постачальник приладів в Україні кращий, то відповідь буде однозначною: звичайно ж, це інтернет-магазин SIMVOLT. 

Маркет вимірювальної техніки пропонує величезний вибір вимірювачів на будь-який смак, а також запчастини до них і комплектуючі, супутні товари. Крім того, тільки тут можна недорого замовити розробку в індивідуальному порядку автоматичних систем управління, оптимізації, а також їх впровадження. Компанія розробила унікальні галузеві пропозиції для різних сфер народного господарства, виконує переналагодження, калібрування, переградуювання та інші маніпуляції з технікою. 

Серед найбільш затребуваних приладів, які користуються попитом, значиться тахометр, купити який за доступною ціною з доставкою пропонує інтернет-магазин SIMVOLT. 

Що таке тахометр і для чого він потрібен? 

Тахометром називають технічне пристосування, за допомогою якого можна визначити лінійні швидкості поверхонь і частоту обертань рухомих робочих елементів механізмів або агрегатів. На перший погляд ці свідчення не настільки важливі, але це помилкова думка. Дані, отримані з тахометра, допомагають: 

 • в аналізі роботи складних механізмів та обладнання; 
 • при оцінюванні ефективності роботи машин з обертовими елементами; 
 • при перевірці технічного стану рухомих вузлів і систем, машин в цілому; 
 • при визначенні оптимальних умов для експлуатації техніки і для перевірки їх дотримання; 
 • при розрахунку приблизного часу служби рушійних елементів, обчисленні часу ремонту (поточного, капітального), їх заміни (під час обертань робочого органу машини він зношується). 

Тахометри, вартість яких залежить від багатьох факторів, широко використовуються в тих галузях, де працюють машини, зокрема в транспортній сфері, машинобудуванні, станціях техобслуговування, у виробництві. Вимірювач буде корисним скрізь, де застосовується обладнання та механізми. При цьому варто пам'ятати, що проводяться вимірювання, не без зупинки працюючого агрегату, що дуже важливо. 

У продажу є різні моделі контрольно-вимірювальної техніки даного виду. Відмінностями між ними можуть виступати наступні параметри: 

 • принцип функціонування; 
 • спосіб відображення результатів; 
 • спосіб застосування; 
 • метод вимірювань; 
 • бренд (виробник); 
 • ціна. 

В інтернет-магазині SIMVOLT ви знайдете професійні портативні тахометри, які обійдуться зовсім недорого. 

Принцип дії і переваги лазерних тахометрів 

Лазерні безконтактні тахометри знайшли широке застосування для різних прикладних задач в промисловості, обслуговуванні транспорту, ремонту і експлуатації складних інженерних систем, двигунів і т.д. Перш за все завдяки своїй простоті у використанні і демократичній ціні. 

Проводити вимірювання оптичним тахометром надзвичайно просто: на досліджувану деталь наклеюємо відображаючу мітку, включаємо тахометр, направляємо скануючий промінь на досліджувану деталь і отримуємо результат на екрані. Єдина умова - потрібно направити світло максимально точно на мітку. Для спрощення цього завдання передбачено лазерний прицілювач. 

Вимірювання можна проводити на відстані від 5 до 50 см, що дозволяє оператору працювати в безпеці і не піддавати своє здоров'я ризику. З іншого боку, безконтактний спосіб вимірювання дозволяє контролювати частоту обертання без зупинки технологічного процесу, переривання роботи механізмів або машин, проводити аналіз роботи окремих деталей в процесі експлуатації пристрою. 

За допомогою безконтактних лазерних тахометрів можна вимірювати частоти обертання практично до 100 000 об/хв. Компактні розміри, наявність додаткових функціональних можливостей, таких як розрахунок максимального і мінімального значень, пам'ять, можливість передачі даних на комп'ютер, робота як в автономному режимі, так і від мережі - все це, звичайно, ж суттєва допомога для техніків, інженерів, майстрів, наладчиків. 

Якщо Вам важко вирішити що краще - купити оптичний тахометр, купити лазерний тахометр або контактний - звертайтеся до менеджерів SIMVOLT. Наші фахівці завжди готові допомогти зробити правильний вибір і проконсультувати щодо всіх тонкощів роботи приладів. Всі прилади, в тому числі і тахометри, куплені у нас, обов'язково забезпечені технічною підтримкою і гарантією якості, оскільки бездоганну якість і винятковий сервіс - пріоритети компанії. 

Де в Україні можна вигідно купити тахометри? 

В інтернет-магазині SIMVOLT клієнтів очікують найвигідніші умови для покупки і найвищий комфорт для шопінгу. Наш маркет пропонує величезний вибір професійної, 100% оригінальної, довговічної, практичної, надійної і надзвичайно точної техніки. Компанія безпосередньо співпрацює з вітчизняними та зарубіжними виробниками, представляючи їх інтереси в країні найчастіше на ексклюзивних умовах. Прямі поставки дозволяють уникнути торговельних націнок посередників, що робить вартість продукції гранично низькою в Україні. 

Кожен вимірювальний прилад, представлений на вітрині маркету, пропонується з інструкцією на зрозумілій мові, гарантією, сервісним обслуговуванням і доставкою в будь-який куточок країни. Наші консультанти завжди готові допомогти вам визначитися з вибором оптимально відповідної моделі. Вони розкажуть про переваги і недоліки кожного пристрою, допоможуть оформити замовлення і здійснити оплату будь-яким зручним способом. Доставку виконує перевірений перевізник, ретельно запакувавши цінні і тендітні прилади. 

Інтернет-магазин SIMVOLT - найкраще місце для покупки контрольно-вимірювальної техніки, оскільки переглянути каталог, вибрати товар і оформити замовлення можна в режимі он-лайн, не виходячи з дому.