(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Низькочастотні тестери

           
           
           

Низькочастотні тестери електромагнітного випромінювання

Електромагнітне випромінювання (ЕМВ) багато хто пов'язує з роботою різного роду електрообладнання. Це дійсно так: споживаючи енергію, прилади у включеному стані утворюють навколо себе поле, що складається з двох компонентів:

  • електричних хвиль;
  • магнітних хвиль.

Вплив першого на здоров'я відчутно, про це мова піде нижче, друга складова практично не шкодить людині. Але джереломелектромагнітного випромінювання можуть бути і природні явища, правда, їх не так багато, як штучних.

Незалежно від походження електромагнітних хвиль, їх величину необхідно тримати під контролем. І якщо регулювати інтенсивність не виходить, то вживають заходів щодо захисту людей від їх впливу за допомогою спеціальних засобів.

Вплив низькочастотних ЕМ-хвиль на організм

Вплив електромагнітного випромінювання залежить від довжини і частоти хвиль. Спеціальні вимірники, купити які пропонує інтернет-магазин SIMVOLT, дозволяють виявити це випромінювання і визначити його інтенсивність, характер ЕМ-хвиль.

Хвилі низькочастотного діапазону (10 Гц) небезпечні для людини тим, що її тіло є провідником струму провідності, який виникає під впливом ЕМ полів. Оскільки хвилі в рази довші від організму, то він весь підпадає під вплив. Але вплив їх на всі органи і тканини нерівномірний, особливо чутлива нервова система. Тривале перебування під впливом ЕМВ низькочастотного діапазону викликає зміну артеріального тиску, сильні головні болі, підвищену стомлюваність і зниження працездатності, ламкість нігтів, випадання волосся, зменшення маси тіла.

У разі, коли проникний потік перевищує потужність розсіювання теплової енергії, процес поглинання тканинами ЕМ-хвиль супроводжується зростанням температури тіла. Виявлено зв'язок між впливом низькочастотних електромагнітних полів на організм і розвитком пухлин мозку, лейкозу.

Особливо небезпечними для людей вважаються наднизькочастотні поля, високочастотні і високочастотні поля з наднизькочастотною модуляцією, під впливом яких вивільняються активні вільні радикали. Ті в свою чергу впливають на РНК і ДНК подібно впливу радіації і навіть змінюють генотип людини. Ось чому на будь-якому підприємстві, в офісах і місцях, де зосереджена велика кількість електроустаткування, необхідно використовувати індикатори електромагнітного випромінювання.

Тестери і індикатори електромагнітного випромінювання

У маркеті контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT можна замовити всілякі пристрої, в тому числі вимірювальні прилади для визначення інтенсивності радіо- і електромагнітного опромінення. Застосовувати їх можна і на робочих місцях, і в побуті, оскільки сьогодні в будь-якій квартирі або будинку є маса побутових приладів, що працюють від електрики.

Джерелами низькочастотного електромагнітного випромінювання є:

  • виробничі системи;
  • електроенергетичні системи, що відповідають за передачу і розподіл електроенергії (ЛЕП, трансформатори, електростанції, електричні мережі);
  • транспорт, який приводиться в дію електрикою разом з його інфраструктурою.

У виробництві найчастіше застосовують надточні ЕМ тестери професійного характеру, які доречні при санітарно-гігієнічному інспектуванні умов праці. В асортименті інтернет-магазину SIMVOLT знайдуться спеціальні прилади, здатні проводити дослідження безпосередньо біля джерела, що продукує ЕМП.

Нейтралізувати негативний вплив електромагнітних полів неможливо, але можна захистити людей, що потрапляють в його зону. Для цього або екранують джерела випромінювання, або простір, де знаходяться і працюють люди.

Де і як можна замовити вимірювачі ЕМІ

Всі, у кого є необхідність, можуть купити радіочастотні аналізатори від SIMVOLT. Це професійні пристрої, які обходяться зовсім недорого. Вони характеризуються не тільки високою точністю визначення потрібних параметрів, а й широким діапазоном роботи. Це прилади, створені для інтенсивного використання в звичайних і дуже складних умовах. Така контрольно-вимірювальна техніка відрізняється надійністю завдяки особливо міцному корпусу, довговічністю.

Індикатори і тестери ЕМВ мають незалежне живлення, яке дозволяє працювати далеко від будь-яких споруд з комунікаціями. Рідкокристалічний дисплей, нерідко з підсвічуванням, робить зручною роботу з отриманими даними навіть в темний час доби і в місцях з відсутнім освітленням. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, що дозволяє легко освоїти прилад і його можливості. Крім того, в кожній коробці знаходиться посібник з експлуатації, написаний зрозумілою мовою.

Тестери, що працюють в низькочастотному електромагнітному спектрі, представлені на вітрині інтернет-магазину, випущені на кращих заводах світу. Імениті бренди дають гарантію на свою продукцію, їх якість підтверджується відповідними сертифікатами. SIMVOLT представляє інтереси багатьох торгових марок в Україні, завдяки чому він може запропонувати найнижчі ціни в регіоні і найширший вибір продукції в будь-якій кількості. Ми пропонуємо доставку по всій Україні і сервісне обслуговування.

Замовити радіочастотні аналізатори, тестери і індикатори електромагнітних полів дуже легко. Досить зайти на сайт і натиснути кнопку «Купити» навпроти обраного товару. У разі, коли виникли труднощі з вибором конкретної моделі, виручить компетентна і завжди ввічлива служба підтримки. Також для оформлення покупки можна зателефонувати або залишити свій номер телефону для зворотного зв'язку.

Доставка вимірювачів електромагнітного опромінення здійснюється надійним перевізником в найкоротші терміни з прийняттям всіх заходів обережності, щоб крихкий прилад не зміг пошкодитися в дорозі. В інтернет-магазині SIMVOLT створені кращі умови в Україні для покупки дешевої професійної контрольно-вимірювальної техніки. Перевірте самі!