(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Мультифункціональні прилади

           
           
           
           
           
           
           

Науково-технічний прогрес подарував світові багато відкриттів і благ, які роблять життя людини простіше, краще, більш захоплюючим. Для здійснення різних видів діяльності широко використовується сучасне обладнання, контрольно-вимірювальна техніка. Якщо раніше це були масивні і важкі пристрої, то зараз вони легкі, компактні, мобільні і, що найголовніше, більш точні і недорогі.

Сучасні виробники пропонують купити професійні портативні прилади цифрові в широкому асортименті. Їх можна замовляти окремо і збирати власну «колекцію» техніки, а можна віддати перевагу багатофункціональним пристроям, які і обійдуться дешевше, і місця займуть на полиці менше. Інтернет-магазин SIMVOLT запрошує на шопінг і готовий порадувати найширшим асортиментом таких пристроїв.

Чи варто купити мультифункціональний вимірювач?

Причин, щоб купити універсальний багатофункціональний вимірювальний прилад безліч. По-перше, це зручно при зберіганні та при роботі, особливо в польових умовах. Хоча цифрові пристрої компактні, але якщо необхідно взяти з собою п'ять різних пристроїв, то виникають деякі труднощі. По-друге, вартість мультифункціоналки трохи більше звичайного вимірювача, але набагато дешевше, ніж довелося б викласти за всі п'ять приладів. По-третє, широкий функціонал, можливо, зараз не дуже потрібен, але в майбутньому він обов'язково стане в нагоді.

Деякі люди вважають, що купувати прилади типу 2в1, 3в1, 5в1, 5в1 не варто, оскільки вони не дуже добре виконують всі функції, поступаються в роботі звичним однофункціональним пристроям. Може, це і справедливо, якщо говорити про побутові моделі, але коли мова заходить про професійні багатофункціональні вимірювачі, то істини в цьому твердженні немає. Точність вимірювань таким видом техніки нітрохи не поступається лабораторним дослідженням, якщо проводити виміри правильно, своєчасно проводити калібрування.

Багатофункціональні вимірювальні прилади від SIMVOLT

Інтернет-магазин SIMVOLT співпрацює з кращими світовими виробниками контрольно-вимірювальних приладів, тому може запропонувати найширший вибір універсальних багатофункціональних пристроїв. Вибираючи їх, звертати увагу слід не тільки на кількість досліджуваних параметрів, але і на такі критерії як:

 • вага мультифункціоналки і її габарити;
 • клас вологозахищеності;
 • тип живлення, яке може бути стаціонарним від мережі або автономним від батарейок/акумуляторів.

Правильно обраний прилад дозволить мати під рукою надійну техніку, якою можна скористатися навіть в екстремальних умовах і не турбуватися про правдивість вимірювань.

Вимірювачі, представлені в інтернет-магазині SIMVOLT, дозволяють контролювати ряд параметрів (їх кількість і якість залежить від конкретної моделі приладу):

 • різні електричні величини, наприклад, напруга, сила струму, опір (функція мультиметра);
 • рівень освітленості (функція люксометра);
 • швидкість повітря (функція анемометра);
 • шум (функція шумоміра);
 • відносну вологість повітря (функція гігрометра);
 • температуру (функція термометра, пірометра);
 • аналіз води, наприклад, (рівень рН, ОВП);
 • інші параметри.

Цифрові багатофункціональні прилади 2в1, 3в1, 5в1, 6в1 забезпечуються дисплеєм, на який виводяться отримані і оброблені дані в зручному для користувача форматі. Підсвічування дозволяє використовувати пристрій в темний час доби, автономне живлення - далеко від джерел енергії. Завдяки інтегрованій пам'яті можна стежити за динамікою досліджуваного об'єкта.

Перевагами багатозадачних вимірювальних приладів з великою кількістю функцій є міцний корпус з сучасним дизайном, ергономічні ручки, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, можливість вибору різних одиниць виміру, нерідко додається кейс для зручного, безпечного зберігання та транспортування.

Застосовуються професійні багатофункціональні вимірювачі в різних областях діяльності: у сільському господарстві, охороні праці, екології, проектуванні та інженерії, промисловості, їх використовують для досліджень води та навколишнього середовища, в науці. Вибір їх на ринку величезний, але якщо ви хочете купити 100% оригінальну продукцію, то звертайтеся в SIMVOLT.

У нас не тільки низька, найкраща ціна в Україні (завдяки прямій співпраці з виробниками, офіційному представництву на ексклюзивних умовах), у нас пропонується доставка в будь-який регіон, гарантія та сервісне обслуговування. Менеджери інтернет-магазину допоможуть вибрати оптимально відповідний пристрій, виходячи з потреб і побажань клієнта, фінансових можливостей замовника.

Купуйте багатофункціональну контрольно-вимірювальну техніку у нас, і ви не пошкодуєте!