(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Мультифункціональні газоаналізатори

 
Газовий детектор Walcom MGD-04 (Ех, О2, H2S, CO)
 
Звертайтеся до нас щодо ціни
         
           
           

Багатофункціональні газоаналізатори: вигідну пропозицію від SIMVOLT

Газоаналізатором називають спеціальний пристрій, призначений для виявлення присутності різних компонентів газових сумішей і вимірювання їх концентрації. Особливістю даного приладу є той факт, що не існує одного універсального вимірювача, що реагує на всі потенційно небезпечні гази. Тобто, для кожного газу знадобиться окремий прилад. Кращі світові виробники, чия продукція представлена в інтернет-магазині SIMVOLT, пропонують техніку, здатну працювати одночасно з декількома речовинами. Покупка мультифункціонального аналізатора газів зручна й вигідна в економічному плані, головне - це визначитися з тим, на які гази повинна реагувати куплена техніка.

Газоаналізатори і їх можливості

Якщо вам необхідно купити газовий детектор, але ви не знаєте, який краще, то віддавайте перевагу багатофункціональним газоаналізатора. В інструкції до приладу обов'язково вказується речовина або речовини, запрограмовані у вимірювачі, їх кількість. Реагувати вони можуть на наступні складові повітряно-газової суміші:

 • чистий кисень (O2);
 • оксид вуглецю (СО2), його окис (СО) і суму вуглеців (СН);
 • сірководень (H2S);
 • діоксид сірки (SО2);
 • метан (СН4);
 • діоксид азоту (NО2);
 • пропан (С3Н8);
 • горючі гази (Ех).

Призначення аналізатор газів - стаціонарного або портативного - для виявлення речовини, вимірювання його рівня, а також для видачі сигналу, якщо кількість перевищує норму. Сигнал може бути як звуковим, так і світловим. Нерідко дані пристосування можуть бути частиною всіляких систем контролю - недорогих, але дуже ефективних.

Для дієвої та безперебійної роботи газоаналізатора, часто необхідні допоміжні пристрої, які забезпечують оптимальну температуру, вологість і тиск в середовищі, проводять попереднє очищення газів від різних домішок (пилу, смоли, дрібного сміття, агресивних речовин). Нехтування цими діями може вплинути на точність вимірів, спотворюючи реальні показники.

Якими бувають аналізатора газів?

Як і всі газові детектори, багатофункціональні пристрої бувають різних видів. Кожен вид має свої особливості, переваги і недоліки, тому перед покупкою важливо їх знати. Узагальнено вимірювачі можна поділити на такі групи, виходячи з таких характеристик:

 • принципу дії - бувають напівпровідникові, магнітні, пневматичні, електрохімічні і т.п. аналізатори газів;
 • функціональних можливостей - розрізняють визначники витоку, індикатори, сигналізатори, універсальні газоаналізатори;
 • числа вимірюваних складових - випускають однокомпонентні і багатокомпонентні пристрої;
 • числа вимірювальних каналів - можна знайти одноканальні і багатоканальні приладидляпроведеннягазовогоаналізу;
 • особливостей конструкції - виробники пропонують стаціонарні і кишенькові моделі;
 • призначення - одна техніка застосовується для забезпечення безпеки робіт, інша - для вимірювання промислових викидів або вихлопів транспорту, третя - для моніторингу технологічних процесів і т.д.

Особливості експлуатації та перевірки приладів газового аналізу;

Навіть найбільш надійні і точні аналізатори газів в процесі експлуатації потребують перевірки і переналаштування. Виконується перевірка регулярно відповідно до законів України - не рідше одного разу на рік, калібрування проводиться відповідно до рекомендацій виробника (вказується в інструкції).

Під час перевірки багатофункціонального газоаналізатора пристосування оглядається зовні, перевіряється герметичність, стан ізоляції, метрологічні характеристики, величина похибки, спрацьовування сигналу. Перевірку контрольно-вимірювальної техніки можуть проводити атестовані особи і згідно з заходами безпеки. Також під час цих робіт необхідно дотримуватися певних параметрів середовища - вологості, температури, тиску. По закінченню перевірки складається і підписується сторонами протокол.

Що можна купити в інтернет-магазині SIMVOLT?

Недорого в віртуальному магазині SIMVOLT можна замовити всіляку контрольно-вимірювальну техніку для виробничих, науково-дослідних потреб, інспектування. Для проведення газового аналізу пропонуються пристрої з широким діапазоном вимірювань, здатні визначати концентрацію і присутність кількох газів, їх температуру, вологість, тиск усередині приміщень, під відкритим небом і навіть в важкодоступних місцях. Газоаналізатори-логери визначають якість повітря і різні параметри середовища, записують дані і передають їх на комп'ютер.

Всі сучасні вимірювачі обладнуються цифровим монітором для зручного відображення отриманих показників. Завдяки автономному живленню використовувати їх можна де завгодно і коли завгодно. Більшість з представлених на вітрині приладів - професійні, а тому надточні, надійні, оснащені міцним корпусом, стійким до механічних пошкоджень і дії вологи.

Купити всі аналізатори газів, в тому числі і багатофункціональні, можна за приємними цінами. Справа в тому, що маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT є офіційним представником в Україні багатьох брендів, а також постачальником їх продукції на ексклюзивних умовах. Прямі поставки дозволяють не тільки утримувати вартість товару на гранично низькому рівні, а й бути впевненим в його справжності.

Всі прилади для проведення газового аналізу пропонуються з офіційною гарантією, сервісним обслуговуванням, інструкцією на зрозумілій мові і доставкою по всій території України. Співробітники інтернет-магазина завжди допоможуть визначитися з оптимальною моделлю приладу, враховуючи вимоги замовника і його фінансові можливості.

 

Звертайтеся до нас, адже у нас завжди знайдеться цікавий для вимірювач і готове рішення різних галузевих завдань.