(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Імпульсні

Тахометри імпульсні в маркеті вимірювальних приладів

Кожна людина рано чи пізно стикається з необхідністю використовувати, а потім і придбати яку-небудь контрольно-вимірювальну техніку. Купити таку з можливістю грандіозного вибору пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

По суті, SIMVOLT - це не просто віртуальний магазин, це справжній маркет, в якому представлені:

 • професійні вимірювачі та побутові прилади з широким функціоналом, кишенькові та стаціонарні;
 • різні комплектуючі товари, запчастини, додаткові насадки, аксесуари;
 • розчини, технічні рідини для догляду, калібрування і зберігання робочих елементів;
 • всілякі галузеві пропозиції для різних сфер народного господарства;
 • послуги з розробки в індивідуальному плані і впровадженні автоматичних систем контролю та оптимізації;
 • калібрування, переналаштування, переградуювання техніки під потреби замовника;
 • компетентне консультування клієнтів з усіх питань, що стосуються контрольно-вимірювальних пристроїв.

Для чого людині потрібен тахометр?

До числа найбільш поширених приладів в машинобудівній і транспортній галузі відносяться тахометри, замовити недорого які в Україні не складе труднощів. Скрізь, де задіяні механізми та обладнання, прилад буде корисним. Це вимірювач, здатний встановити лінійну швидкість поверхонь, а також частоту обертання рухомих, під час включення, робочих деталей.

Тахометр корисний людині тим, що допомагає оцінити технічний стан механізму навіть під час його функціонування. Він дозволяє оцінити ефективність роботи, проаналізувати технічний стан робочих елементів, їх термін служби, ступінь зносу, час до капітального, поточного ремонту або повної заміни. За допомогою вимірювача користувач зможе встановити найбільш підходящі для експлуатації умови, проконтролювати їх дотримання.

В інтернет-магазині SIMVOLT кожен український споживач зможе купити недорогі професійні портативні тахометри різних типів. Головними відмінностями моделей виступають: принцип роботи приладу, спосіб відображення отриманих результатів, спосіб застосування, метод вимірювань, компанія-виробник, ціновий діапазон моделі.

Особливості імпульсних тахометрів

Імпульсні тахометри широко застосовуються для вимірювання частоти обертання рухомих частин механізмів, установок, двигунів, і т.д. Принцип їх роботи полягає в підрахунку частоти імпульсів, що надходять з спеціальних датчиків протягом певного заданого тимчасового інтервалу. Датчики передають короткий імпульс після кожного повороту досліджуваного об'єкта, при цьому механізм переривання і створення імпульсів може бути найрізноманітніший (механічний, оптичний, електричний і т.д.).

Загалом, можна сказати, що всі тахометри працюють за принципом підрахунку імпульсів. Інформація про фотоелектричні (оптичні) і контактні тахометри є у відповідних розділах переліку товарів нашого маркету.

Індуктивні датчики (які ще називають магніто-індуктивними, електричними) застосовують явище електромагнітної індукції. Наприклад, для підрахунку оборотів двигуна внутрішнього згоряння, використовують індуктивний датчик, який приєднується до високовольтного проводу свічки запалювання двигуна. Електричні імпульси, що створюють іскру в свічці, індукують змінне електромагнітне поле, яке в свою чергу, індукує електрорушійну силу на клемах котушки датчика. Частота зміни ЕРС відповідає шуканій частоті обертів двигуна.

Високоякісні імпульсні тахометри купити Ви можете в маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальну модель, а також дадуть відповідь на всі питання. Крім того, всі прилади які пропонує наш маркет, забезпечені гарантією і технічною підтримкою від виробника.

Купуємо вимірювачі в інтернет-магазині SIMVOLT

Вибір тахометра для професійного використання - завдання не з легких. Вирушаючи в магазин або на сайт, варто вибрати тип пристрою і інші параметри, до яких відноситься наступне:

 • передбачені режими роботи;
 • живлення контрольно-вимірювальної техніки;
 • розмір приладу (ширина, довжина, висота) і вага;
 • головний і допоміжний функціонал, додаткові опції;
 • характеристики дисплея для виведення шуканих параметрів;
 • наявність інтегрованої пам'яті, що дозволяє вести запис і зберігання інформації, передачі її на інші пристрої;
 • вартість вимірювача;
 • комплектація тахометра додатковими насадками і аксесуарами, чохлом для зручного зберігання і перенесення;
 • торгова марка, а, отже, і ціна приладу;
 • термін гарантійних зобов'язань виробника, тривалість сервісного обслуговування;
 • додається до вимірника керівництво по експлуатації на зрозумілій мові.

Якщо навіть після прочитання всієї цієї інформації вам складно віддати перевагу тій чи іншій моделі тахометра, звертайтеся до наших консультантів.

Будь-який вимірювальний прилад, купити який можна просто зараз в інтернет-магазині SIMVOLT, є оригінальним (є всі сертифікати відповідності). Наша компанія безпосередньо працює з виробниками, серед яких значаться вітчизняні та зарубіжні підприємства. Ми здійснюємо прямі поставки, маємо ексклюзивні умови співпраці (завдяки офіційному представленню інтересів бренду в Україні), тому можемо утримувати гранично низькі ціни.

Замовити недорогі професійні портативні тахометри і інші вимірювачі можна з доставкою в усі регіони країни. Перевезення здійснює перевірена транспортна компанія, яка працює оперативно і при цьому застосовує всі запобіжні заходи для особливо цінного і крихкого товару.

SIMVOLT - вигідний і дуже зручний магазин, переконайтеся в цьому самі!