Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Мембрани для оксиметрів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мембрани для оксиметрів використовують для вимірювання швидкості проходження молекул кисню через них. Молекули кисню змінюють потенціал мембрани, і ця різниця потенціалів і формує показання приладу. Чим вище концентрація кисню, тим більше швидкість проходження, тим більша різниця потенціалів.

Існує три методи вимірювання концентрації розчиненого кисню. Сучасні оксиметри оснащені електрохімічним або оптичним датчиком. Датчик розчиненого кисню під’єднують до оксиметра для точкового відбору проб та лабораторного застосування або до реєстратора даних, монітора процесу або передавача для розгорнутих вимірювань та управління процесом.

Мембрана для оксиметра

Хоча загальні категорії датчиків розчиненого кисню є оптичними та електрохімічними, електрохімічні датчики можна додатково розбити на полярографічні, імпульсні полярографічні та гальванічні датчики. Додатково до стандартного аналогового виходу, деякі моделі датчиків розчиненого кисню доступні на платформах з цифровим виходом. Змінні датчики та мембрани для оксиметрів купити можна в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Датчик розчиненого кисню можна використовувати в лабораторії або в польових умовах. Датчики DO можуть бути розроблені для випробувань біохімічної потреби в кисні (БПК), точкового відбору проб або довгострокового моніторингу.

Оскільки на концентрацію розчиненого кисню впливають температура, тиск і солоність, ці параметри потрібно враховувати. Ці компенсації можна виконувати вручну або автоматично за допомогою оксиметра або програмного забезпечення для реєстрації даних. Температура зазвичай вимірюється термістором всередині датчика і вимірюється приладом або реєстратором даних без запиту. Багато вимірювачів DO мають внутрішній барометр, а системи реєстрації даних можна налаштувати за допомогою зовнішнього барометра або датчика рівня води для вимірювання тиску. Солоність можна виміряти за допомогою датчика провідності/солоності та автоматично компенсувати або ввести показання вручну. Додаткові мембрани для оксиметрів від відомих виробників придбати можна в https://simvolt.ua/.

Оптичні датчики розчиненого кисню вимірюють взаємодію між киснем та деякими люмінесцентними барвниками. Під впливом синього світла ці барвники збуджуються (електрони набирають енергію) і випромінюють світло, коли електрони повертаються до свого нормального енергетичного стану. У присутності розчиненого кисню довжина хвиль, що повертаються, обмежується або змінюється через взаємодію молекул кисню з барвником. Вимірюваний ефект обернено пропорційний парціальному тиску кисню. Оптичні датчики розчиненого кисню можуть вимірювати або інтенсивність, або час життя люмінесценції, оскільки кисень впливає на обидва.

Оптичний датчик DO складається з напівпроникної мембрани, чутливого елемента, світлодіода та фотоприймача. Чутливий елемент містить люмінесцентний барвник, іммобілізований у золь-гелі, ксерогелі або іншій матриці. Барвник реагує під впливом синього світла, що випромінюється світлодіодом. Деякі датчики також будуть випромінювати червоне світло як орієнтир для забезпечення точності. Інтенсивність та термін служби люмінесценції барвника під впливом синього світла залежить від кількості розчиненого кисню у зразку води. Коли кисень перетинає мембрану, він взаємодіє з барвником, обмежуючи інтенсивність та тривалість життя люмінесценції. Інтенсивність або тривалість повернення люмінесценції вимірюється фотоприймачем і може бути використана для розрахунку концентрації розчиненого кисню. Концентрація розчиненого кисню обернено пропорційна тривалості життя люмінесценції. Оптичні датчики та мембрани для оксиметрів купити можна в Києві в офісі компанії SIMVOLT.

Оксиметрична мембрана

Електрохімічні датчики розчиненого кисню також називають датчиками Кларка. Існує два типи електрохімічних датчиків DO: гальванічний та полярографічний. Полярографічні датчики розчиненого кисню можна додатково розбити на стаціонарні та швидкоімпульсні. І гальванічний, і полярографічний датчики DO використовують два поляризовані електроди, анод і катод, в розчині електроліту. Електроди та розчин електроліту ізольовані від зразка тонкою напівпроникною мембраною.

Під час вимірювань розчинений кисень дифундує по мембрані зі швидкістю, пропорційною тиску кисню у воді. Потім розчинений кисень зменшується і витрачається на катоді. Ця реакція виробляє електричний струм, який безпосередньо пов'язаний з концентрацією кисню. Оскільки цей струм пропорційний парціальному тиску кисню у зразку, його можна обчислити .

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує якісні мембрани для оксиметрів та інші витратні матеріали і калібрувальні розчини.

Вгору