(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Магнітні мішалки

Мішалки магнітні, що полегшують життя дослідників

Люди, які працюють в галузі досліджень води та різних розчинів, мають необхідність в різному устаткуванні і контрольно-вимірювальній техніці. Купити її в широкому асортименті на будь-який смак і гаманець пропонує інтернет-магазин SIMVOLT. У будь-якій лабораторії, крім вимірювальних приладів, є пристрої для ретельного перемішування речовин, рідин, субстанцій. Замовити їх також можна в маркеті SIMVOLT.

Мішалка магнітна: що це і для чого існує?

У дослідницькій, клінічній, заводській лабораторіях, в фармацевтичних та медичних установах, вищих навчальних закладах, НДІ, промислових підприємствах часто виникає необхідність в змішуванні рідин з різною в'язкістю. Зробити це вручну можна, але процес забере багато часу і не завжди є безпечним. Недорогий прилад, яким є магнітна мішалка, швидко і якісно виконає це завдання, а його ефективність не залишить бажати кращого.

Пристрій забезпечує безперервне перемішування рідин при приготуванні емульсій, суспензій, розчинів, воно незамінне при різних видах аналізу і синтезу. Принцип роботи магнітної мішалки наступний: магніт, розташований всередині корпусу приладу, створює магнітне поле. У свою чергу це поле впливає на невеликий циліндр (тобто якір) з феромагнетика, який укладено в хімічно інертну оболонку. Перемішування відбувається безконтактним способом, тобто сама магнітна мішалка не торкається речовин, які змішує, в них знаходиться тільки якір. Після процедури цей циліндр легко виймається для очищення і дезінфекції, а при необхідності його просто змінюють на новий.

Лабораторна магнітна мішалка зручна тоді, коли механічним приладом скористатися неможливо через брак місця, коли проводять титрування, коли для дослідження або синтезу обладнано складну установку для підтримки певної температури, вакууму і т.д. Мішалка, обладнана штативом і має підігрів, спрощує роботу під тягою і дозволяє раціонально використовувати простір в приміщенні. Магнітна мішалка лабораторна гарна ще й тим, що її включеною можна залишити на деякий час без нагляду, що категорично заборонено робити з механічним приладом. До переваг пристрою також відноситься мала вага, компактність, безшумність, можливість вибору будь-якого посуду (лабораторні стакани, колби різних форм), а також можливість покупки якоря різних розмірів, який максимально підходить до обраної посуди і об'єму суміші.

Прилади для змішування в інтернет-магазині SIMVOLT

Сучасні магнітні мішалки характеризуються високою безпекою, хорошою продуктивністю, комфортом використання та відмінним результатом. В інтернет-магазині SIMVOLT можна замовити:

  • швидкодіючі прилади останнього покоління;
  • прилади з різними конструкціями (з нагрівальної платформою, штативами);
  • з можливістю терморегуляції і підігріву при перемішуванні.

Більшість моделей виготовляються із сучасних матеріалів згідно з прийнятими технічними стандартами. Вони мають зручне цифрове управління і пропонуються за конкурентноспроможною ціною.

 

В інтернет-магазині SIMVOLT можна купити магнітні моделі мішалок від різних виробників, які добре відомі в світі. Це оригінальна продукція, якість якої підтверджується відповідними сертифікатами. Кожен прилад має гарантію і сервісне обслуговування, інструкцію зрозумілою мовою. Довговічна, практична, надійна і абсолютно безпечна мішалка магнітна доступна з доставкою по Україні. При виникненні будь-яких питань, що стосуються продукції, її вибору або використання, оформлення замовлення звертайтесь в службу підтримки нашого магазину.