(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Лабораторні

Купити ОВП метри лабораторні

Для лабораторного аналізу питної води, води як сировини у харчовій чи хімічні промисловості, різноманітних водних розчинів використовують високоточні лабораторні ОВП метри, купити які Ви зможете у маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT. Наш маркет є офіційним представником таких відомих світових виробників контрольно-вимірювальної техніки як GOnDO Electronic, С.Е.М., DeltaOhm, Exotek, тому у Вас не виникне жодних проблем з придбанням додаткових електродів, сумісних з нашим обладнанням, буферних розчинів чи інших витратних матеріалів. Всі прилади забезпечуються гарантією від виробника та, технічною підтримкою.

Вимоги до метричних характеристик, надійності та якості конструктивних елементів для приладів лабораторного призначення суттєво вищі, ніж для ручних чи портативних моделей. Тому купуючи лабораторний ОВП метр зверніть увагу на точність, роздільну здатність, наявність температурної компенсації. Дуже полегшує роботу наявність таких додаткових можливостей, як вбудована пам’ять, можливість передані даних на комп’ютер. Поєднання кількох функцій у одному вимірювальному блоці дозволить проводити всебічний аналіз досліджуваних речовин, не витрачаючи зайвих коштів на додаткове обладнання. Просто замініть електроди – і у вас новий прилад!

Можливо, Вас зацікавить лабораторний прилад EZODO PL-700ALS, що має функції настільного змішувача, рН-метра, ОВП-метра, оксиметра, кондуктометра, солеміра і нарешті термометра - справжня мультифункціональна лабораторія. Звертайтесь за консультацією і допомогою до наших менеджерів.