(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Контролери

           
           
           

Контролери від SIMVOLT для тих, хто звик тримати все
під своїм пильним оком

Для людини, що займається наукою і різного роду дослідженнями, промисловість випускає величезну кількість контрольно-вимірювальної техніки. Це професійні прилади, які допомагають виявити якусь речовину, виміряти його кількість, проаналізувати склад і властивості. Такі пристрої необхідні і на виробництвах для забезпечення нормального протікання технологічного процесу. Багато портативних приладів застосовують для вивчення навколишнього середовища.

В інтернет-магазині SIMVOLT представлений величезний вибір вимірювачів, особливо широко представлені аналізатори води. Найбільш поширена на планеті рідина необхідна для всього живого - людей, тварин, рослин, а також для господарської сфери від аграрного сектора до будівництва. Її склад, властивості і домішки необхідно контролювати, оскільки від якості води залежить здоров'я людини, врожайність землеробства, якість скотарства, протікання виробничих процесів. Вода з невідповідними показниками кислотності, ОВП, солі, хлору і т.д. викликає хвороби, виводить з ладу обладнання, погіршує якість кінцевої продукції.

Контролери для аналізаторів води

Для контролю за різними параметрами питної, технологічної, стічної вод застосовують різні аналізатори для води, наприклад, рН-метр для визначення кислотності рідини, ОВП-метр для вимірювання окисно-відновного потенціалу і т.д. Якщо необхідно відстежувати і контролювати стан води як цілої системи, управляти нею за допомогою вироблених сигналів, то варто купити контролер.

Контролер або як його ще називають - регулятор - дозволяє відстежувати зміни різних показників системи, використовуючи всілякі «спостерігачі» (індикатори, датчики, тестери) або виконуючи їх функції самостійно. Якщо зміни, на які прилад запрограмований, виявляться, то контролер спрацює так, як задасть користувач (також настройки можуть встановлюватися виробником).

Результативність і якість роботи регулятора визначають, враховуючи ряд аспектів:

  • оперативність спрацьовування пристрою, тобто, то кількість часу, який знадобився для регулювання відхиленого показника до норми;
  • точність, яке характеризує здатність приладу встановлювати помилки системи і перерегулювати величини параметрів;
  • абсолютна відсутність коливань і готівковий запас стійкості.

Контролери в інтернет-магазині SIMVOLT

Якщо необхідно купити рН, ОВП контролер, то маркет вимірювальних приладів SIMVOLT має їх в широкому асортименті. Це професійні портативні пристрої з високими технічними характеристиками і експлуатаційними властивостями. Прилади виробляються на кращих заводах світу, тому відрізняються надійністю і довговічністю роботи, ними легко керувати і користуватися.

Залежно від моделі та виробника регулятор забезпечується зручним монітором, чітким інтерфейсом, кількістю додаткових функцій (контролери здатні проводити моніторинг 3-6 тестерів різних видів одночасно). Крім того, прилади можуть видавати інформацію в різних метричних одиницях, передавати і отримувати дані на або ж з комп'ютера (виробник в такому випадку поставляє модель разом з відповідним програмним забезпеченням). До переваг рН, ОВП контролера відносяться також автономне живлення і низький клас енергоспоживання.

Купити ОВП, рН контролер варто для того, щоб легко і без проблем проводити перенастроювання (калібрування) вимірювачів води. Регулятори-калібратори можна замовити з доставкою в будь-який регіон України. Ціна приладів адекватна і доступна для більшості людей, що працюють з контрольно-вимірювальною технікою. Вони підлягають гарантії та сервісному обслуговуванню, мають інструкцію з експлуатації зрозумілою мовою.

Що можна купити у нас?

В інтернет-магазині SIMVOLT є величезний вибір техніки на будь-який смак. У категорії «Контролери» представлені:

  • рН індикатори з виносним електродом;
  • ОВП-індикатори з виносним електродом;
  • кондуктометр-індикатор;
  • рН-контролер;
  • ОВП контролер.

Крім контрольно-вимірювальних приладів на вітрині маркету є захисні екрани - девайси, що забезпечують додатковий захист лицьової поверхні контролера. Виготовляють їх з водонепроникних і стійких до корозійних процесів матеріалів, найчастіше пластмаси. Підбираються такі екрани до конкретної моделі і бажано того ж виробника, щоб забезпечити ідеальну сумісність.

SIMVOLT пропонує продукцію різних світових брендів. У ніші аналізаторів для води особливе місце займає тайванська марка Ezodo. Її прилади коштують в Україні відносно недорого, а ефективність їх не залишає бажати кращого. Замовити кишенькові професійні вироби можна в режимі реального часу, а доставка здійснюється в максимально стислі терміни. 

Серед моделей контролера покупці легко виберуть оптимальний устрій за якістю і ціною. Якщо визначитися важко, то на допомогу завжди готові прийти консультанти інтернет-магазину SIMVOLT, які врахують кожне побажання клієнта, його потреби і фінансові можливості.