(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Контролери / Індикатори

Регулятор-індикатор – це прилад, що застосовується в системах автоматизації технологічних процесів, в різних галузях промисловості (металургія, хімічна, харчова промисловість, тощо), в системах контролю цехами, машинними залами, диспетчерськими пунктами, всюди, де працюють складні комплексні системи механізмів.

Задачі, які виконує регулятор-індикатор можна умовно розділити на три категорії.
Перша, це візуалізація значень досліджуваних фізичних параметрів, для спостереження за ходом технологічного процесу. Це може бути регулятор температури, тиску, вологості, швидкості повітря, сили струму, напруги, рівня рідини, тощо. Все залежить від типів датчиків, що підключені до регулятора-індикатора.
Друга задача – вплив на хід технологічного процесу через керування виконавчими пристроями. Такими можуть слугувати вентилятори, холодильні установки чи нагрівачі для регулювання температури, насоси для регулювання рівня рідини, різноманітні клапани, крани, засуви з електричними приводами, тощо.
І ще одна задача полягає в можливості відключення виконавчих механізмів та зупинці техпроцесу у випадку нештатної ситуації, аварії. Аварійна сигналізація. Гранично допустимі значення фізичних параметрів (порогові значення спрацювання сигналізації) можуть бути запрограмовані користувачем відповідно до потреб виробництва.

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує високоякісні мікропроцесорні регулятори-індикатори від європейського лідера у виробництві контрольно вимірювальних приладів DeltaOhm. Детально продумана конструкція для зручності і простоти експлуатації, висока якість конструктивних елементів, строге дотримання технологій виробництва забезпечують незмінно високу якість а надійність цих приладів. Отримати більш детальну інформацію, проконсультуватись та придбати продукцію Ви зможете, звернувшись до наших фахівців за телефоном (044) 221-93-73, або у нас на сайті.