(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53

Блог

Уважаемые посетители!

Я, Владимир Войтюк, начальник научно-технического отдела компании «SIMVOLT», приветствую Вас на страничке бесплатных консультаций нашей компании!

У нас достаточно широкий штат специалистов, которые ответят на Ваши вопросы относительно приборов, сенсоров и систем, представленных на нашем сайте. Мы поможем Вам подобрать прибор, который будет соответствовать поставленным Вами условиям с оптимальным соотношением цены и технических характеристик. Кроме того, мы поможем Вам спроектировать систему контроля или измерения на основе оборудования, представленного на нашем сайте.

Поскольку для того, чтобы подыскать Вам нужного специалиста, потребуется некоторое время, оставьте, пожалуйста, в форме, представленной ниже, Ваше имя, адрес электронной почты или телефон. Наш ответ обязательно будет опубликован на сайте, но без контактов. При необходимости мы Вам перезвоним.

Владимир Войтюк,
кандидат технических наук,
начальник научно-технического отдела

Консультация

Чи має рефрактометр для цукру температурну компенсацію?

Відповідь консультанта:

Так, має. Усі рефрактометри з нашого асортименту, у яких в центрі індексу моделі є одиниця, наприклад, 113 (для цукру), мають температурну компенсацію.

Подскажите, пожалуйста, цену на анализатор шума I класса Delta OHM HD 2110 и наличие поверки/аттестации в Украине. Спасибо за ответ!

Відповідь консультанта:

Ціна від 3,5 до 4 тис євро.

Добрий день, п. Володимире. Чи маєте прилад для вимірювання рівня вологості сухофруктів, сушених грибів, ягід тощо?

Відповідь консультанта:

Шановний пане Юрію, для таких цілей найкраще з нашого асортименту приладів підійдуть аналізатори вологості OHAUS MB23 та OHAUS MB25. Детальна інформація на сторінці http://www.simvolt.com.ua/ukr/analizatory-vologosti.html.

Добрый день. Хотел спросить на счет Ezodo 4805: скажите, можно ли его встроить в трубопровод, что бы он постоянно фиксировал электропроводность?

Відповідь консультанта:

На жаль, цей електрод розрахований тільки на нормальний тиск. Він скляний і різьблення на ньому немає. Так що в трубопроводі Ви можете його використовувати за умови, що там немає великого надлишкового тиску, при наявності фурнітури для кріплення та можливості здійснення регламентних робіт по догляду за електродом.

Доброго дня! В мене з’явився ряд питань стосовно правильної експлуатації оксиметру Ezodo 7031:
1) я так зрозумів, поляризувати електрод до значення 101,7 % обов’язково потрібно кожного разу після увімкнення пристрою?
2) прилад потрібно відкалібровувати кожного разу після включення чи лише при заміні самого електроду, чи електроліту або мембранної чашки?
3) цікавить інформація стосовно цін на змінний електрод, сам електроліт (50 мл) і чашки з мембраною до даного типу оксиметрів.
Дякую за увагу!

Відповідь консультанта:

Стосовно оксиметра Ezodo 7031 і поляризації електроду. Так, поляризувати електрод до значення 101,7 % обов’язково потрібно кожного разу після увімкнення пристрою. Потрібно після ввімкнення приладу дати йому 30-60 секунд для стабілізації показань на повітрі та натиснути кнопку «калібрування» відповідно до інструкції.
Стосовно другого запитання. Прилад обов’язково потрібно перекалібровувати після ввімкнення. Якщо електрод був відключений від приладу чи проводилась заміна мембрани, електроліту, зачищався катод тощо, перед проведенням калібрування необхідно, щоб електрод у зібраному стані був підключений до приладу не менше 15-30 хв. Тільки після поляризації електроду він зможе вийти на насичення 101,7 %.
Стосовно цін на змінний електрод, сам електроліт (50 мл) і чашки з мембраною до цього типу оксиметрів. Ціни Ви знайдете у прайс-листі в розділі «Оксиметри». Прайс-лист можна скачати з головної сторінки http://www.simvolt.com.ua/ukr/ (правий верхній куток сторінки).