(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Калібратори

           
           
           

Купити калібратор

У процесі експлуатації вимірювальної техніки можуть відбуватися деякі зміни у показах приладів, пов'язані зі старінням, засміченням, виходом з ладу чутливих елементів (електродів, датчиків, щупів), а також вимірювальних блоків. Відхилення в показах приладів можуть бути пов'язані також з порушенням правильного режиму експлуатації та зберігання.
У процесі технічного обслуговування, градуювання вимірювальної техніки, коли у користувача виникають сумніви щодо точності отриманих результатів вимірювань, потрібно пройти процедуру калібрування. Саме для цієї процедури фахівцям рекомендується калібратор. Купити найновіші, високоточні прилади Ви можете в нашому маркеті.

Калібрування контрольно-вимірювальних приладів - запорука точного результату

Калібрування - це регулювання, періодичне підтвердження результатів вимірювань і технічних характеристик, а також встановлення точності вимірювань контрольно-вимірювального обладнання або вимірювальних систем.

Калібрування контрольно-вимірювальної техніки - це визначення або контроль їх метрологічних характеристик. Калібрування проводиться шляхом зіставлення результатів, отриманих приладом, з еталонним зразком або еталонними даними. Для отримання точного результату, в процесі калібрування необхідно виключити вплив зовнішніх факторів і звести до мінімуму систематичну похибку. Обов'язковому калібруванню підлягають нові прилади, що зійшли з виробництва, прилади після ремонту, в процесі тривалої експлуатації, і в інших випадках. Якщо Вам необхідний прилад для задач виробництва, рекомендуємо Вам професійний калибратор, купити який можна в нашому маркеті.

Типи калібраторів, ціни, характеристики: як вибрати і купити калібратор

Калібрування або юстування контрольно-вимірювальної техніки можна проводити на еталонному зразку, параметри якого відомі та залишаються стабільними протягом тривалого часу і не піддаються змінам під впливом температури, вологості, інших зовнішніх факторів. Наприклад, еталонні розчини для контролю рН, спеціальні скла для контролю вологості, полімерні плівки для спектрального аналізу і т.д.

Можна також скористатися спеціальними приладами - калібраторами (купити можна у нас), які дають можливість перевірити вимірювальний прилад не використовуючи еталони. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує калібратори для різних категорій вимірювальних приладів:

  • калібратори напруги і струму,
  • напруги,
  • температури,
  • калібратор для пірометрів,
  • калібратор рН,
  • ОВП і рН,
  • калібратор шуму.

Зручні, компактні, прості у використанні, вони забезпечують точний і швидкий результат - це характеристики сучасних цифрових калібраторів. Ціни на них стартують від декількох сотень гривень для недорогих колібраторів температури.

Для калібрування рН і ОВП метрів можна використовувати мультифункціональний калібратор. Ціна його відносно демократична, якщо взяти до уваги те, що немає необхідності купувати кілька приладів. А ось високоточний безконтактний калібратор пірометрів обійдеться Вам набагато дорожче, більше десяти тисяч гривень. У нашому маркеті Ви зможете ознайомитися з новітніми моделями, отримати всі необхідні консультації, технічну підтримку і гарантії від виробника на калібратори, купити необхідний Вам прилад.

Провести роботи за допомогою калібратора або еталонного зразка користувач може самостійно. Однак, деякі вимірювальні прилади є дуже прецизійними і від них вимагається висока точність вимірювань. Для більш ґрунтовного аналізу, особливо, якщо мова йде про прилади, внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, у разі проведення офіційних вимірювань, необхідно звернутися до спеціальних сертифікованих лабораторій.