(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53

Додаткові комплектуючі

 
Блок живлення ADAPTOR9V
 
Звертайтеся до нас щодо ціни
         
           
           
           
           

Додаткові комплектуючі до аналізатора якості води від SIMVOLT

У житті людини величезну роль грає така субстанція як вода. Вона необхідна для всіх життєво важливих процесів в організмі, будучи ідеальним розчинником. У кожній живій клітині знаходиться цілюща волога, яка регулює нормальне її функціонування. Тварини і рослини також не можуть жити без води, параметри якої повинні максимально відповідати природним показникам. Аналіз води необхідно виконувати в багатьох галузях виробництва, медицині, екології... Для виконання важливого завдання ринок пропонує застосовувати високоточне обладнання, яке можна об'єднати в групу з назвою аналізатори води .

Які пристрої для дослідження якості води купити можна в Україні?

Світові виробники пропонують величезний вибір вимірювачів, за допомогою яких можна проконтролювати якість води (природної, питної, стічної, технологічної) і різних рідин, розчинів. В інтернет-магазині SIMVOLT можна придбати наступне обладнання:

 • техніку для визначення кислотності, концентрації водню (рН-метр кишеньковий і професійний);
 • визначник водного потенціалу (ОВП-метркишеньковий);
 • прилад, що визначає зміст в рідинах хлору (хлорометр);
 • вимірювач кисню, розчиненого у воді і різних рідинах (оксиметр);
 • пристрій для визначення наявності іонів натрію і концентрації їх, різних солей (солемір);
 • техніка для виміру концентрацій речовин, розчинених у воді і водних розчинах (фотоколориметр);
 • визначник електропровідності, концентрації розчинів підстав, кислот, різних солей (кондуктометр);
 • вимірювач для визначення молярної і масової і концентрації іонів (іономір) і концентрацію нітратів, розчинених у рідині (нітратоміри);
 • техніка, яка допомагає зробити перенастроювання інших аналізаторів води(калібратор);
 • пристрій, що здійснює моніторинг зміни різних показників води як системи (контролер);
 • прилад для безконтактного змішування рідин з різною в'язкістю (магнітні мішалки);
 • багатофункціональні прилади для проведення різних видів аналізу води, які суміщають функції декількох вимірників (2 в 1, 3 в 1, 4 в 1, 5 в 1).

Крім самої портативної професійної контрольно-вимірювальної техніки, інтернет-магазин SIMVOLT пропонує супутні товари до них. До них відносяться витратні матеріали - датчики або електроди, різні для кожного виду аналізатора. Розрізняють рН-електроди, ОВП (RedOx) -електрод, кондуктометричні електроди, електроди для оксиметрів, термодатчики, електроди для рН-метрів, електроди для солемірів.

Також у продажу є різні розчини буферні, які необхідні для зберігання витратних матеріалів, очищення їх перед роботою (для гарантії точності) і після неї, для калібрування аналізаторів води. Для зручності буфери і електроліти фарбували в різні відтінки. Ще інтернет-магазин SIMVOLT пропонує додаткові комплектуючі, що дозволяють приладам працювати більш ефективно, що захищають їх, що полегшують проведення досліджень, що розширюють можливості або є запасними частинами.

Додаткові комплектуючі до аналізаторів для води

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує найширший вибір товарів, які необхідні при регулярній роботі з ними. В асортименті компанії є:

 • блоки живлення для підзарядки пристроїв від мережі;
 • захисні екрани для індикаторів, контролерів, виготовлені з водонепроникного і стійкого до корозійних процесів матеріалу;
 • тримачі електродів;
 • запасні мембрани до чутливих елементів-електродів;
 • тести для хлору, які дозволяють визначити концентрацію вільної хімічної речовини;
 • змінні електроди до приладів.

В інструкції, яка йде в комплекті з кожним товаром, вказується його сумісність з пристроями (конкретний виробник і модель вимірювача). Також там описані правила експлуатації і догляду, які дозволять продовжити термін служби кожного виробу, усунуть ризик отримання недостовірних даних. Якщо самостійно розібратися з пристроями і комплектуючими деталями до них складно, то служба підтримки інтернет-магазину SIMVOLT працює для вас. Консультанти підберуть продукцію, яка оптимально підходить вашим запитам і потребам.

SIMVOLT пропонує 100% оригінальну продукцію кращих світових брендів, завдяки чому будь-які дослідження будуть мати точні і достовірні результати. Всі товари сертифіковані в Україні, підлягають офіційній гарантії та сервісному обслуговуванню. Вироби надійні і довговічні, практичні і зручні у використанні, придатні для проведення експрес досліджень навіть в польових умовах. Більшість моделей є професійними, тобто вони здатні витримати інтенсивне навантаження і видавати показники, які не поступаються в точності лабораторними даними.

Аналізатори якості води та комплектуючі деталі до них доступні за адекватною ціною, оскільки інтернет-магазин SIMVOLT співпрацює безпосередньо з виробниками, нерідко представляючи їхні інтереси в країні на ексклюзивних умовах. Тому саме у нас пропонуються найнижчі ціни на контрольно-вимірювальну техніку. Також ми здійснюємо поставки товару в будь-який регіон України в найкоротші терміни, залучаючи перевірені кур'єрські служби з низькими тарифами на послуги транспортування.

 

Купуючи у нас всілякі вимірювачі показників складу води, витратні матеріали та комплектуючі до них, можете бути впевнені в тому, що проводити дослідження буде легко в будь-який час і в будь-яких умовах.