(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26
PDT-230

Детектор дорогоцінних каменів PRESIDIUM DUOTESTER PDT-230

Арт. 309

19,620.00 грн

+
Коротка інформація

Застосовується для визначення теплопровідності і коефіцієнта відбиття зразків. Дозволяє відрізнити кольорові дорогоцінні й напівкоштовні камені, а також алмаз від їх імітацій, включаючи синтетичний муассоніт.

Детектор дорогоцінних каменів з електронним рефлектометром DUOTESTER PRESIDIUM.
Тестер дорогоцінних каменів з подвійною перевіркою.

Особливості:

Принцип дії: вимірювання теплопровідності і коефіцієнта відбиття зразків. Дозволяє відрізнити кольорові дорогоцінні й напівкоштовні камені, а також алмаз від їх імітацій, включаючи синтетичний муассаніт. До комплектації приладу входять вбудовані диски калібрування для тестування на теплопровідність.

За допомогою олівця-зонда визначається теплопровідність, досліджувати можна камені в оправі і без неї. Кольорові дорогоцінні та ювелірні камені, імітації діагностуються за допомогою тесту на теплопровідність (скло, гранат, турмалін, іоліт, танзаніт, аквамарин, хризопраз, смарагд, кварц, аметист, цитрин, жадеїт, шпінель, топаз, рубін, сапфір).
На циліндричній платформі визначається відбиваюча здатність каменя. Діагностиці піддаються тільки камені без оправи, крім того камені не повинні мати покриття.

Безбарвні імітації діамантів (фіаніт, ІАГ) відрізняються один від одного за відбиваючою здатністю, тому тестер Presidium Duotester легко їх діагностує. За допомогою тесту на відбиваючу здатність можна відрізнити діамант від муассоніта.
У тестер вбудована висувна панель з таблицею, на якій вказані показання приладу при вимірюванні відбиваючої здатності каменів-еталонів.
Тестер Presidium Duotester дозволяє відрізняти діаманти від інших поширених імітації, у тому числі від муассаніта (за відбиваючою здатністю).
Оснащений звуковим попереджуючим сигналом при торканні до металу оправи.

Технічні характеристики:
Живлення: адаптер 220 В, 50 Гц (у комплекті) або 5 лужних батарейок АА.
Розміри:165х78х78 мм.
Вага: 320 г.

Комплектація:
Базовий блок.
Теплопроводна ручка.
Чохол.
Жорсткий бокс для транспортування.

Presidium Instruments Pte Ltd
Сінгапур
  • Прилад
  • Інструкція
  • Кейс
  • Чохол
Технічні характеристики
5 АА батарейок, чи блок живлення
320 г
165х78х78 мм.
Для данного товару, поки немає відео.