(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Даталогери / Контролери / Індикатори

Сучасне людство широко використовує величезну кількість контрольно-вимірювальної техніки, яка допомагає здійснювати виробництво, виконувати різні технологічні процеси, проводити дослідження в області медицини, різних секторів економіки. Завдяки різним вимірювачам, люди можуть контролювати чистоту навколишнього світу, води і їжі, повітря, сировини і матеріалів і т.д. У лабораторіях встановлюється стаціонарне обладнання - масивне, важке, але дуже точне. Побутові прилади, як правило, мають велику похибку. Золотою серединою є портативна професійна техніка, за допомогою якої можна дізнаватися дані експрес методом навіть в польових умовах, а точність її не поступається лабораторним дослідженням. Купити професійні вимірювальні прилади в широкому асортименті і від різних виробників пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

Даталоггер, контролери, індикатори в маркеті SIMVOLT

Даталоггер він же Data Logger - це сучасний вимірювальний пристрій особливого виду. По суті, це реєстратор даних, який має можливість їх зберігання. Записує він різні параметри, наприклад:

 • перепад тиску;
 • температура повітря;
 • інтенсивність світла;
 • відносна вологість;
 • рівень води;
 • вміст вологи в ґрунті;
 • напруга;
 • кількість опадів;
 • пульс сигнали;
 • час використання;
 • напрямок і швидкість вітру;
 • інші показники екологічних і енергетичних вимірювань.

Даталоггер, купити який недорого можна просто зараз, може бути частиною складної системи автоматизації та контролю, але також він використовується як самостійний пристрій. Такий реєстратор даних здатний читати різні типи електричних сигналів і зберігати всю зібрану інформацію до подальшого завантаження на комп'ютер.

Існує ще одна перевага, яким володіє Data Logger - компактні розміри. Сучасні виробники випускають зовсім мініатюрні пристрої, що займають мінімум простору і споживають дуже мало енергії. Новітні реєстратори портативні, що живляться від батарейок, оснащені вбудованою пам'яттю для зберігання даних і мікропроцесором. Деякі моделі даталоггерів мають можливість взаємодії зі смартфоном або комп'ютером/ноутбуком для здійснення останніми настройки, контролю та аналізу інформації.

Контролер (регулятор) - це прилад, головним призначенням якого є контроль стану об'єкта управління як системи, а також обробка для неї керуючих сигналів. Пристрій проводить моніторинг змін деяких параметрів системи за допомогою різних датчиків, індикаторів, тестерів («спостерігачів») або безпосередньо. У разі виявлення певних змін, на які його програмують, регулятор реагує певним чином (також задається користувачем/виробником). Ефективність роботи камери - регулювання - оцінюють за такими критеріями:

 • точність (в плані встановлених помилок і в плані величини перерегулювання);
 • швидкість спрацьовування, регулювання (час зменшення помилки регулювання до запрограмованого показника і його величини);
 • запас стійкості і повна відсутність коливань.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує замовити з доставкою по Україні контролери компактних розмірів, з цифровим дисплеєм і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, рядом додаткових функцій (їх перелік відрізняється в залежності від моделі та виробника). Пристрої можуть контролювати від 3 до 6 датчиків одночасно, як вакуумних, так і мембранно-ємнісних, більшість з них здатне виводити на екран дані в різних одиницях виміру, передавати інформацію на комп'ютер або отримувати її звідти (в такому випадку контролери поставляються разом з програмним забезпеченням). Контрольно-вимірювальна техніка даного виду споживає дуже мало електроенергії і може працювати від мережі або від автономних джерел живлення. Якщо ви хочете купити рН, ОВП контролер хорошої якості за доступною ціною, то маркет SIMVOLT має що вам запропонувати.

Індикатори являють собою пристрої, які відображають зміни одного або декількох параметрів стану об'єкта або контрольованого процесу в зручній для сприйняття формі. Про виявлені зміни індикатор сигналізує акустично, візуально, тактильно або іншим способом, в залежності від моделі та призначення пристрою. Прилади служать для швидкого розпізнання ситуації, наприклад, підняття температури, витоку газів, наявності вологи і т.д., тому часто використовується в автоматичних системах. Залежно від моделі пристрою і виробника, вони можуть мати ряд додаткових можливостей, наприклад, період дискретизації, різні види сигналізації, запис, установку меж параметрів (максимум і мінімум), оперування різними одиницями вимірювання, вбудовану пам'ять та інше. Індикатори досить компактні та економічні в споживанні, а робота від автономних джерел живлення є додатковою гарантією надійності.

Чому варто замовити у нас?

В інтернет-магазині SIMVOLT доступні даталоггери, контролери, індикатори від різних виробників - це перша перевага. Прилади представлені в широкому асортименті: моделі мають різні технічні характеристики, можливості, ціну. Також можна недорого купити різні багатофункціональні пристрої, які будуть більш зручними в роботі, ніж всі вимірювачі окремо.

Маркет SIMVOLT пропонує професійну портативну техніку, яка гарантує результати, нічим не поступається лабораторним дослідженням і вимірами. Це 100% оригінальна продукція від відомих світових брендів (справжність підтверджується сертифікатами якості) з діючою гарантією і сервісним обслуговуванням. Замовити будь-який пристрій з доставкою по Україні можна в будь-який зручний час. При виникненні труднощів з вибором товару або оформленням замовлення звертайтесь до менеджерів магазину.