(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Аналізатори повітря

Прилади для аналізу мікроклімату приміщення

Для контролю та вимірювання різних параметрів середовища, виробничих процесів людина винайшла всіляку техніку, купити яку пропонує недорого інтернет-магазин SIMVOLT. До числа найважливіших вимірювачів відносяться газоаналізатори, завдяки яким можна визначити наявність і концентрацію компонентів газоповітряних сумішей. У групі аналізаторів газів знаходиться пристрій, що використовується для аналізу мікроклімату приміщень. Відомий він також під назвою аналізатор WBGT.

Мікроклімат приміщень і WBGT

Під мікрокліматом приміщень розуміють стан середовища усередині кімнати, яке визначається поєднанням деяких параметрів, що впливають на людину. До таких параметрів відносять швидкість руху повітряних потоків, вологість, температура повітря і навколишніх поверхонь. Таким чином, це фізична величина метеорологічних факторів, що відображає тепловий обмін між людським тілом і середовищем обмеженого простору. Числове відображення цієї величини називають індексом WBGT, який є емпіричним інтегральним показником, відповідним міжнародним стандартом ISO 7243.

Мікроклімат важливий як для житлових кімнат, так і для робочих приміщень. Для останніх вчені розробили певні вимоги, яким повинні відповідати умови на робочих місцях. У зв'язку з цим розрізняють мікроклімат охолодження і нагрівання. Перший характеризується параметрами, при яких виникає дефіцит тепла в організмі, другий - його надлишок.

Що вимірює аналізатор WBGT?

Аналізатор WBGT представляє собою багатофункціональний пристрій, здатне визначити відразу кілька параметрів середовища. В першу чергу, це СО і СО2, температура і вологість.

Рівень вологості в приміщенні, що не відповідає нормі, робить негативний вплив на людський стан здоров'я і загальне самопочуття, а також на стан побутових приладів і меблів, обладнання. Несприятливий вплив робить в однаковій мірі, як надмірно вологе, так і надзвичайно сухе повітря. Він стає причиною не тільки проблеми зі здоров'ям, але і з житлом, оскільки на вікнах починає утворюватися цвіль, з'являються інші «сюрпризи».

Якщо рівень вологості не перевищує 40%, то повітря в приміщенні вважається надзвичайно сухим. Людина, перебуваючи в кімнаті, де вологість середовища низька, починає відчувати себе погано. Але на превеликий жаль, він ніяк не зіставляє їх зі станом атмосфери в квартирі або офісі. Сухе повітря викликає такі нездужання, як старіння шкіри, сухість слизової оболонки очей і ротової порожнини, риніт, а у дітей з'являються хрипи, що знижують стійкість до інфекційних захворювань.

Суха атмосфера негативно позначається не тільки на самопочутті живих організмів. Від невідповідних нормі показників повітря залежить стан вікон в приміщення, меблів, та й самої кімнати в цілому. Сухий кисень висушує деревину, що в підсумку призводить до тріщин на меблях, паркеті і інших дерев'яних поверхнях. Визначити вологість повітря легко за допомогою спеціального приладу, потім зкоригувати її і тим самим запобігти неприємностям.

Корисним для дому та його мешканців, працівників різних структур не буде і надмірно вологе повітря (вище 60%). Вологий кисень - це сприятливі умови для розмноження грибків і кліщів. З'являється на вікнах і стінах через таку атмосфери цвіль - це бомба уповільненої дії, вона поступово отруює організм. Грибки викликають запаморочення, постійні інфекції слизових оболонок, утруднення дихання і інші нездужання. Крім цього, підвищений показник вологості в кімнатах веде до руйнування побутового обладнання, офісної техніки та меблів, псування складованого товару. Через велику кількість вологи набухає деревина, дерев'яні деталі розшаровуються, на металевих деталях з'являється іржа. Сьогодні в Україні можна купити недорого якісні аналізатори вологості для запобігання всіх перерахованих вище проблем. Все вищесказане стосується не тільки до житлових квартирах і будинках, але і до складів, виробничих цехах, офісах, торгових залах.

Порушення теплового комфорту в ту чи іншу сторону загрожує наслідками. При регулярному переохолодженні співробітники будуть часто хворіти на простудні захворювання, які можуть придбати більш важку і хронічну форму. Перевищення температури на робочому місці викликає тепловий удар, втрату свідомості, зневоднення, нервові розлади. І в тому, і в іншому випадку падає продуктивність праці.

Знати рівень СО і СО2 життєво важливо, оскільки надлишок вуглекислого газу СО2 в замкнутому приміщенні тільки на 10% викликає непритомний стан, при 20-25% - отруєння з летальним результатом. СО - це чадний газ, який надзвичайно небезпечний для життя вже при концентрації в повітрі 1 мг / м³.

Особливості газоаналізатора WBGT

Як будь-який інший газоаналізатор, прилад для аналізу мікроклімату приміщення здатний виявити потенційно небезпечні гази, виміряти їх концентрацію і видати сигнал при перевищенні допустимої норми. Пристрій також визначає параметри середовища, записує їх, зберігає і передає на комп'ютер / ноутбук / нетбук / планшет.

В інтернет-магазині SIMVOLT можна купити аналізатор WBGT у вигляді стаціонарного приладу, який монтується в приміщенні і виводить дані на рідкокристалічний дисплей. Також можна замовити портативний газоаналізатор з автономним живленням, малою вагою і компактними розмірами. Це професійні вимірювачі, а тому вони надточні, дуже надійні, міцні, довговічні, здатні вести безперервне спостереження і працювати в інтенсивному режимі.

Прилади для проведення газового аналізу від SIMVOLT

Маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT запрошує оглянути широкий асортимент аналізаторів газів, здатних визначити індекс WBGT. Це продукція від кращих в світі виробників високоточних приладів, які добре відомі українським споживачам. Вимірювачі оригінальні, доступні за ціною, пропонуються з гарантією і доставкою по всій Україні.

Прилади підлягають сервісному обслуговуванню, мають всі документи, що підтверджують якість і справжність, а також керівництво по експлуатації на зрозумілій мові. Невисока вартість пояснюється тим, що інтернет-магазин тісно і безпосередньо співпрацює з постачальниками, є офіційним представником багатьох імпортних брендів в Україні, тому має ексклюзивні умови.

 

Замовляючи контрольно-вимірювальну техніку для бізнесу або побуту у нас, звертайтеся до наших консультантів - вони завжди допоможуть визначитися з вибором і поділяться цінною інформацією.