(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53
Аналізатор вологості RADWAG МА 60.3Y

Аналізатор вологості RADWAG МА 60.3Y

Арт.

77,841.00 грн

+
Коротка інформація

Чи бажаєте проводити вимірювання вмісту вологості з допомогою самого прогресивного аналізатора з лінійки вимірювальних вологомірів RADWAG, тоді купуйте МА60.3Y і Ви автоматично отримуєте саму якісну послугу в вимірюванні вмісту вологості об’єктів з високою і низькою густиною речовин і відповідно з різним вмістом вологості. Точність вимірювання відповідає дуже високому рівню 0,0001% і розширює спектр передбачуваних речовин для майбутнього аналітичного дослідження практично до безкінечності. А графічний інтерфейс дозволить проводити дослідження результатів вимірювання у вигляді залежностей і діаграм, представляти звітну документацію в будь-якому з 100 можливих варіантів готових форм звітної документації, що запрограмовані в конструкцію RADWAG - МА60.3Y. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує Вам широкий асортимент професійних аналізаторів вмісту вологості від світових виробників.

Хочете перейти на якісно новий рівень, в порівнянні стандартного аналізатора вимірювання вологості з прогресивним?

Що має на увазі під собою поняття прогресивний? Інформаційно-технологічний і інженерний симбіоз зусиль в проектуванні нового вимірювального приладу, зусилля, що спрямовані на отримання інтегрального результату вимірювання вмісту вологості RADWAG - МА60.3Y від використання найостанніших розробок в методиці вимірювання і новітніх технологій при конструюванні вимірювального приладу - це все і пояснює поняття прогресивний прилад.

Хочемо зазначити, що аналізатор вмісту вологості МА60.3Y є міксом роботи двох основоположних приладів, їх принципів дії у єдиний прогресивний вимірювальний прилад - це ваги з високим ступенем чутливості і герметична камера для теплової обробки (сушіння) досліджуваної речовини з метою втрати в ній всієї вологи і в результаті отримання сухого залишку зразка. Чутливість вимірювання ваги аналізованої речовини 0,0001 грам. Настільки високий показник є гарантом зміни вмісту вологості в уже згадуваній речовині з такою ж точністю 0,0001%.

Чому у вологоміра інфрачервоне джерело теплового нагріву краще галогенного?

Інфрачервоні джерела світлового енергетичного і теплового випромінювання стали дуже інтенсивно витісняти галогенні джерела. Чому так відбувається? Хочемо зазначити, що не дивлячись на цінову політику, інфрачервоні лампи коштують значно дорожче ніж галогенні, цей процес автозаміни є незворотнім явищем. По-перше, світло-технічні характеристики інфрачервоної лампи значно перевищують показники галогенної. По-друге, вона є енергозберігаючим засобом випромінювання теплової, світлової енергії. У конструкції аналізатора вмісту вологості RADWAG - МА60.3Y при заміні галогенного джерела теплового випромінювання на інфрачервоне не склало ніяких труднощів з боку конструктора. Тому-що, цоколь у того і іншого джерела однаковий, так і в зовнішньому вигляді вони схожі (скляна колба), тільки їх колір є зовнішнім важливим чинником відмінності цих двох джерел тепла.

Однак за технологією їх виготовлення і фізико-хімічних процесів, що проходять всередині цих ламп, вони абсолютно різні. У галогенній лампі використовується газ галогенніт, а в конструкції важливим є елемент розжарювання - спіраль. Від її якості і відсутності щербинок, відколів залежить рівномірність розподілу тепла в процесі сушіння аналізованої речовини. Ці недоліки неможливо відстежити без додаткового дорогого світлотехнічного дослідження параметрів лампи, яке не може провести будь-хто, а тільки вузькоспеціалізовані наукові лабораторії і інститути, за наявності сертифікату та ліцензії на проведення даних метрологічних досліджень. При використанні інфрачервоного джерела таких складнощів немає, технологія їх виготовлення дозволяє отримати рівномірний розподіл тепла по поверхні аналізованої речовини RADWAG - МА60.3Y.

Особливості прогресивного аналізатора змісту вологості RADWAG - МА60.3Y.

 • Точність вимірювання вмісту вологості 0,0001%.
 • Точність вимірювання ваги аналізованої речовини до і після дослідження вмісту вологи становить 0,0001 грам.
 • Якісно розроблений для користувача інтерфейс графічного редактора з вбудованими програмами для комфортного і зручного дослідження змісту вологості.
 • Вдосконалена система рознесеного конструктивно-ваговимірювального елементу з камерою для термічного висушування аналізованої речовини і дисплею, що виводить на екран результати вимірювання, і дозволяє вибирати продукти і програми сушки для отримання сухого залишку.
 • Можливість роздруківки результатів вимірювання можлива завдяки вбудованому порту для підключення принтера.
 • Підтримка бездротового інтернету за допомогою мережі WI-FI.
 • Різноманітність звітів проведених досліджень дозволяє отримати динамічну втрату вологості аналізованої речовини до моменту повного просушування.
 • На дисплеї МА60.3Y відображається інформація про температуру, час, назву продукту і обраноїпрограми просушування.
 • В МА60.3Y вбудовано інфрачервоне джерело теплового нагріву аналізованої речовини.
 • Розширено температурний діапазон умов точного вимірювання вмісту вологості на 40 відсотків з (+5 ... + 30) ° С на (+5 ... + 40) ° С.

Динаміка зміни технічних параметрів аналізаторів вмісту вологості RADWAG моделей МА50R, МА110.R, МА210.R, МА 50 / 1.R, МА60.3Y наведено в порівняльній таблиці 1.

Таблиця 1 - Технічні параметри аналізаторів вмісту вологості RADWAG

Таблиця 1 - Технічні параметри аналізаторів вмісту вологості RADWAG

RADWAG МА 60.3Y - це аналізатор вимірювання вмісту вологості об’єктів з високою і низькою густиною речовини і відповідно з різним вмістом вологості від твердих до рідких об’єктів. З точністю вимірювання 0,0001%. І відображенням результатів вимірювання у вигляді графічних залежностей і діаграм. Якщо Вам важко зробити кінцевий вибір, зверніться за консультацією до професійних консультантів фірми SIMVOLT, що обов’язково допоможуть вибрати і купити якісний аналізатор вологості, ціна, якого задовольнить всі Ваші побажання.

Науковий консультант SIMVOLT, канд. техн. наук, доцент Маркін Максим

RADWAG
Польща
 • Чашки для проб (10 шт.)
 • Прилад
 • Інструкція
Вологість
60 г
0,002 г
0,1 мг (0,0001 г)
діаметр 90 мм, товщина 8 мм
0 ... 100 %
0,001 %
160 °С (250 °С при спеціальному замовленні)
110 мин
1 ... 59 с
2
+5 …+40 °С
I
Технічні характеристики
+5 …+40 °С
8,5 кг
Для данного товару, поки немає відео.