(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53
Аналізатор вологості RADWAG МА 210.R

Аналізатор вологості RADWAG МА 210.R

Арт.

36,801.00 грн

+
Коротка інформація

Аналізатор вмісту вологості МА210.R - це вологомір, що дозволить проводити вимірювання в два або навіть в чотири рази швидше своїх попередників вимірювальних аналізаторів лінійки RADWAG. Але при цьому в точності і швидкості вимірювання він нічого не втрачає. Це було досягнуто завдяки заміні старого джерела інфрачервоного випромінювання на більш потужне, що дозволяє проводити термічну сушку в ті ж часові показники від 1 до 59 секунд. Що є надзвичайно високими показниками і прирівнюється до результатів експрес-аналізу вмісту вологості в об’єкті. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує Вам широкий асортимент професійних аналізаторів вмісту вологості від світових виробників.

Хочете проводити аналіз на вміст вологи в два, або навіть в чотири рази швидше ніж раніше - тоді МА210.R, те що потрібно!

Аналізатор вологості МА210.R - це вдосконалений вимірювальний прилад контролю і вимірювання рівня вологості в матеріалах, що мають різний хімічний склад, структуру, щільність. Він здатний проводити аналітичні вимірювання для твердих тіл, крім каменів, металів, і для рідини. МА210.R - це продовження лінійки приладів європейського виробника і лідера в ваговимірювальній техніці.

За допомогою аналізатора вологості МА210.R стало можливим проводити аналітичні вимірювання в два рази швидше. За рахунок чого це стало можливим? У конструкції аналізатора було збільшено чашу для закладання вимірювальної речовини. Якщо в моделі МА50.R максимальна маса аналізованої речовини становить 50 грам, в моделі МА110.R - 110 грам, то в нашої вдосконаленої моделі аналізатора вологості МА210.R цей показник дорівнює 210 грамам. Ось і виходить, що в порівнянні з МА50.R ми можемо отримає результат вимірювання більш ніж в 4 рази швидше, а в порівнянні з МА110.R - практично в 2 рази швидше.

Але не все так просто як здається на перший погляд, що просто всього на всього збільшили розмір чашки - і міряй. Щоб втілити це непросте завдання, інженерам RADWAG довелося добряче попрацювати. Для того щоб спалити обсяг речовини, що в 4 або 2 рази більше попереднього, необхідно теплової енергії відповідно більше в стільки ж разів. Але зауважте, у швидкодії вимірювання аналізатор ані трохи не втратив. Вся справа в тому, що для сушки зразка стали використовувати більш потужну інфрачервону лампу, що забезпечила необхідне поширення світлової енергії і випромінювання для висушування аналізованого зразка.

Області застосування аналізатора змісту вологості МА210.R

Виробництво сигар і тютюнової продукції. На якість листя тютюну можуть впливати розмір листя, їх колір і вид. Продаж тютюнової продукції - це багатотисячні заробітки і друге місце в світовому товарообігу після продажу зброї. Але всі перераховані перспективи може порушити вологість, якщо бути точніше її перевищення в тютюнових листах. У виробництві сигар за технологією необхідно, щоб вологість продукції перебувала відповідно до діапазону вологості 70 ... 75%, навіть в ящиках для транспортування і зберігання сигар (х’юмідори) передбачено вентиляційні отвори і губки зволожувачі для створення необхідних параметрів вологості. При перевищенні параметрів рекомендованого діапазону вологості, тютюнові вироби запрівають і стають непридатними для куріння. При вологості нижче 70% тютюнові вироби втрачають свою міцність, еластичність і починають потихеньку кришитися. Якщо врахувати той момент, що сигари це особливо дорогий і ексклюзивний товар, то для його виготовлення й зберігання необхідно дотримуватися необхідного діапазону вологості. При їх виготовленні необхідно проводити постійний контроль за вологістю в тютюновій сировині і готових виробах.

Медицина. Звичайно ж контроль за якістю і дотриманням зберігання лікарських препаратів повинен бути на найвищому рівні. Не дотримання необхідних приписів на виробництві медикаментів пряма загроза життю людини. Але якщо при виготовленні таблеток в упаковці блістер і вакцин в ампулах технологічний контроль забезпечений, то для лікарських форм - трав і трав’яних зборів виконати такий контроль є досить складно. Це зовсім не означає, що його не виконують на виробництві - ні. Але при перевезенні, розвантаженні, особливо в дощову або снігову погоду, з’являються природні фактори, що вносять свої корективи в показники вологості. По- цьому, рекомендуємо контролювати рівень вологості в трав’яних складах регулярно. У виготовленні медичних препаратів є речовина, дія якої направлена на ефект сортування шлаків, отруйних речовин. Однак необхідно жорстко контролювати рівень вологості на всіх етапах його виробництва.

Харчова промисловість. Це той вид людської діяльності без якого неможливо обійтися ні дня. Для прикладу, візьмемо продукти, що вживають люди повсякденно - це чай і кава. Ми їх п’ємо щоранку, протягом дня і не замислюємося який клопіткий труд прикладений в підтримку і створення яскравих смакових властивостей, легкого аромату продукту, а не цвілевих грибів. Звичайно ж тут не обійтися без регулярного контролю на вміст вологи в зернах кави і листках чаю. Це дуже делікатні продукти, що вимагають особливих умов зберігання і в плані температурних режимів, і в плані виконання умов щодо вологості.

Особливості конструкції аналізатора вмісту вологості RADWAG МА210.R

  • Рідкокристалічний дисплей з інформацією про речовини (зразки) дослідження, обрану програму дослідження, температурний режим сушки, час необхідний для отримання результату вимірювання, масу досліджуваного зразка і т.д.
  • Вологомір оснащений інтерфейсами RS232, USB типу A, типу USB типу B для комфортної роботи і обробки результатів вимірювання.
  • Інформаційна система МА210.R заснована на шести базах, що сприяють комфортному управлінню процесом одночасного вимірювання декількох зразків.
  • МА210.R є портативним аналізатором вмісту вологості, що значно розширює спектр можливих об’єктів дослідження.
  • Інтерфейс спроектований з урахуванням вбудованих програмних режимів (100 програм) сушки для всіляких об’єктів дослідження (1000 - аналізованих речовин). Це значно прискорює процес вимірювання адже тепер нема необхідності вводити параметри сушки аналізованого речовини самостійно.
  • В інтерфейсі МА210.R розроблена програма для звітності експериментальних досліджень (1000 варіантів всіляких звітів).

Динаміка зміни технічних характеристик аналізаторів вмісту вологості МА50R, МА110.R, МА210.R європейського виробника RADWAG

Технічні характеристики аналізаторів вмісту вологості МА50R, МА110.R, МА210.R європейського виробника RADWAG наведені в таблиці 1.

Таблиця 1 - Технічні характеристики аналізаторів вмісту вологості серійМА50R, МА110.R, МА210.Rєвропейського виробника RADWAG

Таблиця 1 - Технічні характеристики аналізаторів вмісту вологості серійМА50R, МА110.R, МА210.Rєвропейського виробника RADWAG

Поліпшення показників технічних характеристик наведено в таблиці 2. Оціночні дані наведені щодо аналізатора вмісту вологості МА50R

Таблиця 2 - Числові показники поліпшення технічних характеристик аналізаторів вмісту вологості серії МА50R, МА110.R, МА 210 європейського виробника RADWAG

Таблиця 2 - Числові показники поліпшення технічних характеристик аналізаторів вмісту вологості серії МА50R, МА110.R, МА 210 європейського виробника RADWAG

RADWAG МА 210 - це аналізатор, що дозволяє проводити аналіз на вміст вологи в чотири рази швидше ніж МА50R і в два рази швидше ніж МА110.R, що стало можливим завдяки вдосконаленій системі інфрачервоного випромінювання і збільшеному об’єму чашки для закладання аналізованої речовини. Якщо Вам важко зробити кінцевий вибір, зверніться за консультацією до професійних консультантів фірми SIMVOLT, що обов’язково допоможуть вибрати і купити якісний аналізатор вологості, а його ціна обов’язково Вас задовільнить.

Науковий консультант SIMVOLT, канд. техн. наук, доцент Маркін Максим

RADWAG
Польща
  • Чашки для проб (10 шт.)
  • Прилад
  • Інструкція
Вологість
210 г
0,02 г
0,001 г
діаметр 90 мм, товщина 8 мм
0 ... 100 %
0,01 %
160 °С (250 °С при спеціальному замовленні)
110 мин
1 ... 59 с
3
+5 …+30 °С
Технічні характеристики
5°C до +30°C
8,5 кг
Для данного товару, поки немає відео.