(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26
Аналізатор вологості RADWAG МА 110.R

Аналізатор вологості RADWAG МА 110.R

Арт.

29,125.00 грн

+
Коротка інформація

Вологомір МА110.R це вдосконалений професійний вимірювальний прилад для визначення сухого залишку або вмісту вологи досліджуваного зразку. Аналізатор має покращену систему термічного нагрівання досліджуваного зразку, основне вдосконалення якого полягає в заміні галогенної лампи на інфрачервону лампу. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує професійні аналізатори вмісту вологості провідних виробників для вирішення Ваших поточних задач.

Вдосконалене джерело термічного випромінювання – запорука результатів вимірювання вмісту вологи з високою точністю

Професійний вологомір МА110.R є продовження серії вимірювальних приладів серії R провідного польського виробника. Принцип роботи аналізатору побудовано на засадах гравіметричного методу. Розглянемо більш детально зазначений метод. Перед початком вимірювання досліджуваний зразок зважують (ця функція вбудована в аналізатор вмісту вологості МА110.R), після чого зразок піддають термічному прогріванню при високих температурах (за необхідності температури можуть сягати 250°С). Під час висушування з досліджуваного зразку випаровується волога, завдяки чому автоматично зменшується загальна вага зразку. На прикінці отримуємо результат експериментального вимірювання в одному з двох можливих варіантів представлення результату - вміст вологи у зразку або маса сухого залишку. Хочемо зазначити, що джерелом випромінювання для термічного нагріву раніше використовували галогенні лампи. Недоліком їх застосування був нерівномірний розподіл сили світла, що призводило до нерівномірного нагріву зразу та виникнення суттєвих похибок вимірювання, в наслідок чого вимірювальний прилад характеризувався низьким класом точності вимірювання. У галогенних джерел були і переваги, їх вартість досить низька, на що не можна не зважати. Проте, цей факт є не вірним для всього терміну експлуатації джерела нагрівання (лампи), він правдивий тільки на етапі придбання лампи, тому що разове придбання інфрачервоної лампи хоч і є коштовним, але її застосування є більш енергозаощадливим та термін експлуатації її на багато більший у порівнянні з галогенною лампою. Джерелом термічного нагріву в аналізаторі МА110.R виступає інфрачервоне джерело живлення, що забезпечує високу точність вимірювання завдяки рівномірному розподілу сили світла (термічної енергії для процесу висушування зразка), а вимірювальний прилад має вищий клас точності. Аналітичне дослідження проведене вище показує, що один і той самий аналізатор вмісту вологості з різними джерелами термічного випромінювання (галогенна лампа або інфрачервона) дозволяють отримувати результати вимірювання з різною точністю. З інфрачервоним джерелом-вища точність вимірювання.

Успіх яких виробництв залежить від роботи аналізатору вмісту вологості МА110.R?

 • Харчова промисловість. Дослідження, що пов’язані з повсякчасним вимірювання складу харчових продуктів з величезним спектром компонентів та підтвердженням відповідності вмісту вологи у зазначеному складі продукту – це все під силу вологоміру МА110.R. До його функціональних можливостей слід віднести – проведення аналітичного дослідження вмісту вологи у твердих та рідких інгредієнтах харчових продуктів. Існує багато яскравих прикладів харчових продуктів, де контроль за вмістом вологи є необхідним, адже від цього залежить дотримання технологічних процесів виготовлення, забезпечення смакових властивостей продуктів та й зберігання без утворення плісняви, грибкових та гнилісних складових, що знищують продукцію. До технологічних виробництв, що потребують постійного контролю за рівнем вологості в їх продукції слід віднести: процес технологічної витримки у сироварінні; виготовлення дріжджів (сухих, спиртових); виготовлення цукру та солі;зберігання та переробка різноманітних зернових культур (рис, гречка, ячмінь, пшениця і т.д.).
 • Фармакологічна промисловість. Зазначена промисловість інколи стає тонкою ниткою між життям та здоров’ям людини. Якість лікарських засобів має бути на найвищому рівні, і тому щоб цього досягти проводять безліч експериментальних досліджень та вимірювань, серед яких і визначення сухого залишку компонентів лікарських засобів. Адже концентрація будь-якого компоненту ліків має бути стовідсотковою точною та не мати сторонніх компонентів (вологи). Аналізатор допомагає проводити експериментальні дослідження при розробці нових лікарських засобів (таблеток, сиропів, порошків, кремів, вакцин і т. д.). Навіть при заготівлі лікарських трав необхідно контролювати вміст вологи в них, адже, при підвищеному рівні вологості трави втрачають лікарські властивості, запрівають та загниваю.
 • Легка промисловість. При заготівлі вторинної сировини целюлозно-паперової промисловості необхідний контроль вмісту вологості сировини. Адже даний тип сировини має пористу структуру, що дуже швидко набирає вологу. При переробці картону за технологією необхідно використовувати сировину з заданою вологістю. Щоб підприємство не виготовило товару з браком існує контроль якості сировини за застосуванням МА110.R.
 • Деревообробна промисловість. Даний вид промисловості потребує контролю якості сировини лісоматеріалів. Високий рівень вологості в деревообробній промисловості знижує якість деревини та існує ймовірність зараження лісоматеріалів пліснявими грибками, що знищують деревину. На сьогодні в світі тай в Україні є актуальною тематика екологічного будівництва, де широко використовуються лісові матеріали, наприклад, фанера, дошки, зруби, дерев’яні плити. Якість деревини є першочерговим фактором при будівництві яхт та човнів, звісно в теперішній час існують інші матеріали для їх будівництва та класичного будівництва від діда прадіда ніхто не відміняв. Це такий вид шику для суднобудування.
 • Паливно-енергетична промисловість. Екологічні енергозаощадливі технології проникають у наше життя з неймовірною швидкістю, навіть у тих сферах людської діяльності та побуту де з першого погляду таке є неможливим. Яскравим прикладом цього є виготовлення котла для опалення, що працює на спресованих тюках соломи та відходах деревообробної промисловості (тирсі). Однак солома та тирса повинні мати відповідні показника вмісту вологості, бо при підвищених показниках Ви не отримаєте бажаного коефіцієнту корисної дії, іншими словами ви не зігрієте своє житло, і на додачу витратите кошти, які Вам ніхто не поверне. Тому перш ніж придбати сировину (солому, тирсу) необхідно провести контрольні вимірювання вмісту вологи.

Технічні характеристики аналізатору вмісту вологості МА110.R:

 • Максимальна маса речовини для аналізу складає 110 грам.
 • Мінімальна маса речовини для аналізу складає 0,002 грами.
 • Дискретність (точність) вимірювання складу вологості 0,001 грам
 • Габаритні розміри чашки ваг складають: діаметр 90 мм, товщина стінок 8 мм.
 • Діапазон вимірювання складу вологості 0…100%.
 • Відноснаточністьвимірювання складу вологості 0,01 %.
 • Максимальна температура висушування зразку160 °С (250 °С при спеціальному замовленні).
 • Максимальний часовий діапазон вимірювання вмісту вологості 110 хвилин.
 • Час необхідний для проведення експрес-аналізу вмісту вологості 1…59 с.
 • Температура середовища, в якому проводяться вимірювання +5…+30 °С.
 • Клас точності – 4.
 • Клас точності згідно з ДСТУEN 45501– II.

Професійні вологоміри RADWAG МА 110.R мають ціну, яка повністю відповідає якості і функціоналу. Та якщо Вам складно зробити кінцевий вибір з ряду аналізаторів для визначення вмісту вологості польського виробника RADWAG, зверніться за більш детальною інформацією до професійних консультантів фірми SIMVOLT, які обов'язково допоможуть вибрати і купити якісний вологомір, що задовольнить всі Ваші побажання і потреби, а вимірювання перетворить в комфортне задоволення.

Научный консультант SIMVOLT, канд. техн. наук, доцент Маркин Максим

 

RADWAG
Польща
 • Чашки для проб (10 шт.)
 • Прилад
 • Інструкція
Вологість
110 г
0,002 г
0,001 г
діаметр 90 мм, товщина 8 мм
0 ... 100 %
0,01 %
160 °С (250 °С при спеціальному замовленні)
110 мин
1 ... 59 с
4
+5 …+30 °С
Технічні характеристики
5°C до +30°C
8,5 кг
Для данного товару, поки немає відео.