(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Аналізатори речовин

Купити аналізатори речовин пропонує інтернет-магазин SIMVOLT

Господарська діяльність людини вимагає постійного контролю над тим, що відбувається - від навколишнього світу до технологічного процесу, який відбувається в даний час. Для кожного випадку, кожного параметра або матеріалу існує свій аналізатор і вимірювач. Купити в широкому асортименті контрольно-вимірювальну техніку, в тому числі і аналізатори речовин пропонує маркет SIMVOLT.

Спектрофотометри і їх особливості

Спектрофотометри - це аналізатори речовин, принцип роботи яких базується на визначенні ступеня відображення або поглинання світлових променів в монохромній гамі. Завдяки цьому принципу сторонній вплив різних причин і умов практично усунуто, а точність пристрою і його чутливість істотно збільшується.

Аналізатор речовин даного типу може мати в основі принципову схему одного з двох видів. При першому варіанті на досліджуваний об'єкт направляється світло прямо від джерела, після чого з пропущеного потоку монохроматор виділяє невелику смугу спектра товщиною всього в пару нанометрів і направляє її для подальшого дослідження і вивчення на фотоприймач. Спектрофотометр другого виду подає потік світла на досліджуваний об'єкт, причому це зобов'язані бути хвилі певної довжини, промодульований монохроматором. Світловий промінь, пропущений таким чином, наводиться на фотоприймач, а він в свою чергу визначає різницю між потоками - отриманим і вихідним.

У будь-якому магазині контрольно-вимірювальних приладів, в маркеті SIMVOLT в тому числі, можна купити спектрофотометри з конструкцією двох типів:

 • однопроменевий пристрій, який дозволяє робити виміри, використовуючи коефіцієнти корекції;
 • двопроменева техніка, яка працює з двома променями світла: один з них направляється на еталон, інший - на об'єкт, який досліджується.

Професіонали воліють працювати саме з двопроменевим спектрофотометром , оскільки він більш зручний в роботі, а його результати більш точні. Крім того, такі аналізатори речовин не так схильні до впливу параметрів довкілля, які змінюються.

Прилад спектрофотометр має широку сферу застосування. Їх використовують для:

 • дослідження розчинів і визначення в них величини оптичної щільності, швидкості її зміни;
 • проведення спектрального аналізу, який необхідний біологам, фізикам, астрономам і вченим з інших сфер науки;
 • дослідження хімічних реактивів, різних речовин на предмет їх хімічного складу і будови;
 • вимірювання концентрації різних речовин, які затребувані в медицині і фармакології, біології, аналітичної хімії і т.д.;
 • оцінки якості кольору, яка необхідна в текстильній, поліграфічній, хімічній, косметичній, лакофарбовій, харчовій та інших галузях промисловості;
 • розпізнавання речовин і оцінки їх чистоти (виявлення різних домішок).

Як вибрати спектрофотометр в інтернет-магазині?

Вибирати аналізатори речовин необхідно ретельно, а для цього слід вирішити, які параметри пристрою важливі, а якими можна знехтувати. В першу чергу варто визначитися з типом спектрофотометра , який буває кишеньковим і стаціонарним. Перший прилад має компактні розміри і малу вагу, але вважається, що він не такий точний, як масивний стаціонарний вид техніки.

Однак сучасні портативні спектрофотометри, купити які пропонує інтернет-магазин SIMVOLT, є професійними, а тому їх похибка часом менше, ніж у лабораторного обладнання. Більш того, деякі моделі мають USB-порт для підключення до персонального комп'ютера, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також цифровий дисплей для зручного виведення даних і керування приладом. Також в пристроях може бути передбачена функція обробки даних, їх архівування, роздруківка. Далі необхідно вирішити, який вид спектрофотометра придбати - однопроменевий або двопроменевий.

Серед технічних характеристик приладу варто звернути увагу на наступне:

 • точність при виборі хвиль і їх довжини;
 • ширину спектрального діапазону;
 • функціональність пристрою;
 • показник повторюваності результатів;
 • розміри відділення для досліджуваних зразків;
 • розміри і вага.

Ці параметри важливі для проведення хімічного аналізу, для кольорометричних досліджень важливіші інші характеристики приладу. Вибираючи ту чи іншу модель аналізатора речовин, варто врахувати, чи додаються до приладу додаткові аксесуари, наприклад, чашки Петрі, кювет. Має значення і ціна спектрофотометра, яка залежить від компанії-виробника, моделі, її особливостей і функцій, величини відтворюваності результатів і т.д.

Чому варто купити спектрофотометр в SIMVOLT?

В інтернет-магазині SIMVOLT представлений величезний вибір спектрофотометрів від кращих світових виробників. Це 100% оригінальна продукція, якість і справжність якої підтверджується сертифікатами відповідності. Пристрої професійні та портативні, досить точні, надійні, довговічні, функціональні, практичні і недорогі . Доступна ціна аналізаторів речовин пояснюється тим, що SIMVOLT безпосередньо співпрацює з брендами, представляючи їх інтереси в Україні офіційно, нерідко на ексклюзивних умовах. Доступні всі прилади з оперативною доставкою транспортними компаніями по їх тарифами.

Ще одна перевага інтернет-магазину контрольно-вимірювальних приладів SIMVOLT в тому, що наші клієнти завжди можуть розраховувати на повну консультації про товар, його можливості та способи застосування. Співробітники компанії завжди допоможуть визначитися з вибором устаткування, виходячи з потреб покупця і його фінансових можливостей.

 

Замовити будь-який вподобаний товар у нас дуже просто, достатньо зайти на сайт, вибрати позицію і натиснути кнопку «Купити». Переконайтеся самі в тому, що шопінг у нас такий же простий, як в найближчому продуктовому супермаркеті, розташованому в вашому місті!