(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Прилади для аграріїв

           
           
           
           
           
           
           

Галузеві пропозиції для сільського господарства від SIMVOLT

Інтернет-магазин SIMVOLT добре відомий українському споживачеві як відповідальний і надійний постачальник контрольно-вимірювальної техніки. Більш того, всі прилади, представлені на вітрині, відповідають найвищим вимогам якості, оскільки виготовлені на кращих підприємствах світу. Люди, які мають справу з різного роду вимірювачами, знають, що тут можна знайти самі низькі ціни в регіоні.

Крім широкого асортименту техніки на будь-який смак і гаманець, SIMVOLT пропонує скористатися професійними послугами. До них відноситься розробка і впровадження АСУ, перенастроювання і переградуювання, різні галузеві пропозиції.

Контрольно-вимірювальні прилади для аграріїв

Техніку для різних галузей господарства має маркет SIMVOLT, але оскільки в Україні традиційним заняттям є сільськогосподарські роботи, то галузеві пропозиції для аграріїв користуються підвищеним попитом.

Застосовуючи пристрої, ретельно підібрані нашими співробітниками, власники домашніх господарств, ферм і великих підприємств отримають можливість полегшити свою працю, проводити контроль за роботою і її ефективністю, стежити за ситуацією і вживатиме відповідних заходів, уникнути зайвих витрат. Обходиться така техніка зовсім недорого, тому вона має короткий термін окупності.

Вимірювачі для аграріїв визначають параметри середовища (температуру, вологість повітря і ґрунту), рівень освітлення, склад повітря, якість води. Крім природних умов фермери ретельно досліджують зібраний урожай, особливо той, який призначений для тривалого зберігання, переробки, перевіряють якість посадкового матеріалу (насіння, коренеплоди, саджанці), визначають рівень цукру в ягодах і фруктах, кількість нітратів у плодах. Тому людям, які займаються вирощуванням рослин і тварин на продаж або для особистого використання, знадобляться на господарстві такі прилади:

 • нітратоміри;
 • люксометр;
 • аналізатор вологості, вологоміри (переважно зернових культур);
 • вимірювач температури (термометр, пірометр);
 • вимірювач рН (води, ґрунту, твердих тіл, в'язких речовин);
 • солемір і кондуктометр;
 • рефрактометр (для визначення жирності молока і молочних продуктів, цукру в плодах).

Купити будь-які перераховані вище прилади можна окремо і в комплексі зовсім недорого.

Техніка для аграрного бізнесу

Контрольно-вимірювальна техніка, що застосовується в сільськогосподарському секторі, буває різна. Вітчизняні та зарубіжні виробники пропонують власні моделі з унікальними можливостями і функціоналом, класом точності і інтенсивністю використання.

Нітратомір - високоточний професійний прилад, здатний виявити і визначити кількість розчинених у рідині солей азотної кислоти (нітратів). Такий аналізатор якості води придатний для проведення експрес аналізу. Сучасні нітратоміри переважно професійні, з автономним живленням, USB-портом, дисплеєм з підсвічуванням, інтегрованою пам'яттю.

Люксометр - недорогий пристрій, здатний визначити інтенсивність світлових потоків, рівень освітлення приміщень і відкритих майданчиків. Вимірювач однаково добре аналізує світло від природних і штучних джерел. Крім широкого застосування в сільському господарстві (для контролю за кількістю світла в розплідниках, теплицях), він використовується в охороні праці, на транспорті, метрологічних станціях.

Аналізатор вологості, вологомір. Якщо перший тип приладів визначає кількість вологи в повітрі, то другий визначає кількість води в досліджуваному зразку. У сільському господарстві основним об'єктом досліджень є зерно і різне насіння (соняшник, бобові, насіння трав), але можуть бути і інші культури (бавовна, льон). Вологість врожаю контролюється дуже ретельно, оскільки надмірна кількість води знижує споживчі якості, термін зберігання товару, провокує його псування.

Вимірювачі температури (пірометр, термометр) застосовуються з метою контролювати температурний рівень на об'єктах (розплідники, теплиці, зерносховища, льохи) і в навколишньому середовищі (повітря, ґрунт, вода). Деякі пристрої з використанням безконтактної технології визначають розподіл температури на поверхні, температуру точки або ділянки.

Вимірювач рівня рН (рН-метр) дозволяє стежити за кислотністю середовища - води, ґрунту, оскільки це найважливіший параметр для всіх біологічних систем. За допомогою пристрою можна контролювати свіжість м'яса, молочної продукції, якість води та розчинів. Аналізатор зручний в застосуванні, його шкала проградуйована відразу в рН. Клас точності залежить від моделі і конструкції приладу.

Солемір і кондуктометр. Це вимірювальні прилади, завдяки яким визначають вміст солей у воді (солемір) і електропровідність рідких субстанцій (кондуктометр). Це найважливіші параметри води, яка необхідна для всього живого на планеті. Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує заощадити і купити кондуктометр-солемір - пристрій 2 в 1.

Рефрактометр - оптична техніка, завдяки якій визначають жирність молока і молочних продуктів, цукру в ягодах, фруктах і овочах, спирту в алкогольних напоях. Вимірювач працює на основі явища світлозаломлювання і не є універсальним, тому замовляти рефрактометр варто тільки добре знаючи мету такої покупки і об'єкт досліджень.

Маркет вимірювальної техніки SIMVOLT пропонує

Інтернет-магазин SIMVOLT звертає увагу на те, що у нас:

 • кращі ціни;
 • великий вибір;
 • високоякісні професійні вимірювачі;
 • оперативна доставка в усі регіони України;
 • грамотна, вичерпна консультація, допомога у виборі;
 • гарантія, сервісне обслуговування.

Зробіть свій бізнес стабільним, прибутковим і процвітаючим, скориставшись галузевими пропозиціями для сільського господарства від SIMVOLT!